Архів новин

Команда Трампа починає виступ в Сенаті під час "Долини Смерті"

25 січня, 08:32 • Політика

Представники Палати представників Конгресу США завершили оголошувати в Сенаті обвинувачення по імпічменут президента США Дональда Трампа. Після цього, в суботу, понеділок та вівторок, команда юристів, яка захищатиме президента, озвучить свою позицію.

Та й почнемо рахувати літа молодії: скільки насправді років вашому собаці - нова формула підрахунку

25 січня, 08:01 • Суспільство

Очевидно, що ваш улюбленець старіє швидше за вас. Але нове дослідження дає нам помітно точніше уявлення про те, скільки насправді вашому псу років у порівнянні з людиною.

Незважаючи на протести, уряд Франції схвалив пенсійну реформу

25 січня, 07:31 • Суспільство

Уряд Франції схвалив законопроєкт щодо пенсійної реформи попри чергові масові протести та тривалий страйк. 24 січня в акціях протесту взяли участь, за даними МВС країни, до 250 тисяч людей.

Китайський Новий рік 2020: коли прийде Білий Металевий Щур

25 січня, 07:01 • Суспільство

Китайський Новий рік Чунь Цзе вважається найважливішим святом Китаю та країн Східної Азії. Попри те, що увесь світ вже живе у 2020 році, для азійських країн рік Білого Металевого Щура ще не настав.

Брехун, брехун: чоловіки більш вправні в обмані

25 січня, 01:12 • Суспільство

Талановиті брехуни вміють гарно говорити й обманюють частіше, ніж інші, довело нещодавнє опитування. Люди, що самі себе вважають вправними брехунами, приховують свою нещирість за невинним історіями, не хвилюються, через що обманюють особливо «продуктивно»

Сорос: Найбільші країни світу залишалися в руках потенційних, чи фактичних диктаторів

24 січня, 21:15 • Політика

89-річний фінансист Джордж Сорос також оголосив, що вкладе мільярд доларів у розвиток міжнародної мережі університетів для поширення "ідей відкритого суспільства".

В січні на сесії ПАРЄ може знов винирнути питання судової реформи в Польщі

24 січня, 20:35 • Суспільство

На січневій сесії Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) розгляне системні проблеми з демократією у Польщі через судову реформу й голосування української делегації щодо цього питання може стати причиною сварки між двома країнами.