Архів новин

Наймасштабніше вимирання в історії планети відбувалось із запізненням

11 травня, 00:38 • Суспільство

Згідно з отриманими даними, вимирання видів, що 252 мільйони років тому стерло з лиця землі 80% усіх організмів, на суші розтягнулося на майже мільйон років. Це щонайменше в 10 разів повільніше, ніж темпи тогочасного вимирання морських видів.

Президент Байден прокоментував зустріч з Путіним на тлі кібератаки на "Колоніальний трубопровід"

10 травня, 22:33 • Політика

Президент США Джозеф Байден підтвердив намір зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним, незважаючи на кібератаку на найбільшу трубопровідну компанію країни Colonial Pipeline.

Влада Ізраїлю звільнили квартали біля Стіни Плачу в Єрусалимі

10 травня, 21:08 • Суспільство

У напрямку Єрусалима з сектора Газа випустили до семи ракет, одна перехоплена системою "Залізний купол". Ізраїльські військові обстріляли місто Бейт-Ханун на північному сході сектора Газа.

Уряд планує продовжити адаптивний карантин до серпаня - Шмигаль

10 травня, 20:32 • Суспільство

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прогнозує, що адаптивний карантин в Україні буде продовжений до серпня.Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прогнозує, що адаптивний карантин в Україні буде продовжений до серпня.

Нікола Страджен обіцяє дати шотландцям можливість вибрати своє майбутнє

10 травня, 17:15 • Політика

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен, партія якої перемогла на регіональних виборах, пообіцяла домогтися від Лондона організації ще одного референдуму про незалежність.

Військові попереджають: Франції загрожує громадянська війна з ісламізмом

10 травня, 15:14 • Політика

Група французьких військових звернулася до президента Еммануеля Макрона з листом на підтримку послання відставних колег, попередивши його, що поступки ісламізму ставлять під загрозу виживання країни.

Українські художники створили серію ілюстрацій «Київ після пандемії» (ФОТО)

10 травня, 14:36 • Культура

Київ після пандемії» - на такий воркшоп потрапили люди, які зробили обкладинки уявного журналу The Kyivite, що є троюрідним пасинком The New Yorker і що б'ється за увагу з The Parisianer, The Tōkyōiter, The Montrealier, The Bruxeller і ще з парочкою