Архів новин

Попереду "ідеальний шторм" COVID-19 та ГРВІ - медики в США закликають вакцинуватись

19 вересня, 21:15 • Суспільство

Медики у США закликають громадськість вакцинуватись від грипу, аби уникнути подвійного захворювання на грип та COVID -19. Обидві хвороби є вкрай інфекційними та проявляються зі схожими симптомами.

Силовики у балаклавах розігнали "Блискучий" марш у Мінську. Сотні затриманих

19 вересня, 17:51 • Суспільство

Велика кількість силовиків в балаклавах оточили групу учасників маршу. Заблоковані силовиками, жінки згуртувалися і голосно кричали. Згодом почалися грубі затримання.

Андрухович, Ірванець, Грицак та інші. Стартував проєкт історій родин загиблих героїв «Плюс1»

19 вересня, 17:15 • Суспільство

В Україні стартував мистецько-громадський проєкт «Плюс1», присвячений нашим новітнім героям – українським військовим, які віддали свої життя за демократичні цінності, право вільного вибору і людську гідність.

Без кущів помідорів, але з галереєю президентських подарунків : Маріїнський палац після реставрації (ФОТО)

19 вересня, 15:31 • Культура

Понад десять років тривала реставрація Маріїнського палацу. З 4 вересня церемоніальна резиденція Президента України відкрита для всіх. Тепер, придбавши квиток, побачити шедевр архітектури бароко може кожен.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

19 вересня, 15:00 • Суспільство

Нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що не виключає, що на окупованому Донбасі можуть виникнути заворушення, так як там спостерігаються проблеми з виплатою заробітної плати.

«Об’єднані зусилля – 2020» розпочалися із найбільшої британської десантної операції на Миколаївщині (ФОТО)

19 вересня, 13:49 • Політика

Сотні британських десантників висадились на Миколаївщині в рамках навчань "Об'єднані зусилля-2020". Як пишуть британські медіа - це найбільші десантні навчання для Британії за понад 20 років.