Архів новин

Ігор Луценко: Для притягнення винних до відповідальності потрібна політична воля, і в майбутньої влади вона є (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:45 • Політика

Генеральна прокуратура займається імітацією діяльності замість виконання своїх обов’язків. Саме тому справи з притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів не отримують логічного завершення.

Константинополь підтвердив своє право на територію Київської митрополії, вона завжди за ним залишалася, - експерт (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:34 • Суспільство

Зважаючи на рішення церковного Синоду, Константинополь підтвердив, що вже приступив до надання автокефалії Українській церкві, тобто, тепер «м'яч на полі України».

ВРУ не підтримає новий Виборчий кодекс через супротив правлячої коаліції, - С.Євтушок (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:20 • Політика

Верховна Рада України не зможе ухвалити новий Виборчий кодекс, яким пропонується проводити вибори за пропорційною системою із відкритими партійними списками, через брак голосів з боку депутатів правлячої коаліції.

Слід захисти склади боєприпасів, перестати красти та змінити Головнокомандувача, - О.Сироїд (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:03 • Політика

Українська влада не вживає належних дій у зв'язку із низкою вибухів на військових складах, хоча повинна була б провести аудит боєприпасів, облаштувати захист складів, припинити високопосадову корупцію і змінити Верховного головнокомандувача.

Сергій Власенко: Україні не вистачає коштів на децентралізацію, а Порошенко й далі наповнює бюджет РФ (ВІДЕО)

16 жовтня, 13:31 • Економіка

Бюджет на 2019 рік має бути орієнтованим на людину та на місцеве самоврядування, а також зменшувати корупцію, насамперед в оточенні президента.

Юлія Тимошенко наполягає на ухваленні трьох мораторіїв: підвищення тарифів, приватизація ГТС та продаж землі

16 жовтня, 12:02 • Політика

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду негайно проголосувати за три мораторії, які на законодавчому рівні заборонять підвищення тарифів на тепло, тіньову приватизацію 49% ГТС та продаж сільськогосподарської землі.

Американський оборонний бізнес готовий більше взаємодіяти з Україною – президент USUBC

16 жовтня, 10:31 • Економіка

Американський бізнес, пов'язаний з військовою індустрією, готовий постачати в Україну через міноборони США більше оборонного озброєння і послуг як на сухопутному, так і на морському напрямах, враховуючи нинішню агресію РФ в Азовському морі.