Архів новин

Порятунок Куяльника: ропа висихає, цілющі властивості мулу під питанням, екомоніторінг не ведеться

19 вересня, 12:30 • Суспільство

Стан Куяльницького лиману близький до критичного - незважаючи на всі прийняті раніше заходи, він швидко сохне, а рівень корисних речовин, що роблять водойму цілющою, зменшується.

Це детективна історія - Єрмак про спецоперацію для затримання «вагнерівців»

19 вересня, 11:06 • Політика

Інформація про проведення в Офісі президента України наради, на якій обговорювався зрив спецоперації із затримання бойовиків «Приватної військової компанії Вагнера», є вигадкою, заявив керівник ОП Андрій Єрмак.

Санкцій не буде: Кіпр заблокував санкції Євросоюзу проти Білорусі

19 вересня, 09:55 • Політика

На зустрічі послів країн-членів Євросоюзу в Брюсселі представник Кіпру наклав вето на проєкт санкцій проти Мінська. У такий спосіб Нікосія домагається введення штрафних заходів ЄС щодо Туреччини.

В Україні за минулу добу зафіксовано 3 240 нових випадків COVID-19, загальна кількість випадків наближається до 173 тисяч

19 вересня, 09:15 • Суспільство

Загалом в Україні за весь час епідемії коронавірусне захворювання виявили у 172 712 людей. Із них одужали 76 754 пацієнти, а 3516 - померли від ускладнень. 92 442 людини продовжують лікуватися від COVID-19.

Ні обіцянок, ні пробачень: Які компанії відповідальні за найбільшу кількість пластикового забруднення планети

19 вересня, 07:42 • Суспільство

Звіт під назвою "Talking Trash" ("нести пургу", але буквально "говорити сміття") називає корпорації, що є найбільшими забруднювачами планети пластиком. Він зосереджується на порожніх обіцянках і піар-кампаніях щодо "зелених рішень" корпорацій.

COVID- та світ: Чи потрібен повторний локдаун

19 вересня, 00:38 • Суспільство

Друга хвиля коронавірусу змушує відновлювати карантинні обмеження. Чи дійсно це потрібно? Чи не завдасть карантин більшої шкоди суспільству, ніж сама пандемія? Науковці аналізують коронавірусний досвід.