Архів новин

Відкритий лист «Чорноморської ТРК» до віцепрем’єра Олексія Резнікова та голови Комітету ВРУ з питань бюджету Юрія Арістова

23 лютого, 18:05 • Суспільство

Колектив «Чорноморської телерадіокомпанії» звернувся до віцепрем’єр-міністра – міністра із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова та голови Комітету ВРУ з питань бюджету Юрія Арістова з проханням про фінансову підтримку.

На Сумщині прикордонники з протитанковими засобами та зенітками відбивали умовний напад противника

23 лютого, 17:15 • Суспільство

В рамках проведення зборової підготовки одного з підрозділів загону прикордонники здійснили марш на бронетехніці та провели навчальні стрільби на полігоні під Сумами.

У Держдепі прокоментували статтю міністрів України та Польщі щодо «Північного потоку 2»

23 лютого, 14:34 • Суспільство

США продовжать відслідковувати діяльність щодо втілення газпромівського проекту «Північний потік 2» і «це може призвести до введення додаткового покарання, включаючи санкції».

Юлія Тимошенко: Уряду бракує професіоналів, а не корупціонерів

23 лютого, 13:52 • Політика

«Батьківщина» не дала жодного голосу за пропоновані президентом зміни до закону про державну службу, які фактично були покликані «пожиттєво» призначити Юрія Вітренка виконуючим обов’язки першого віцепрем’єра з повним спектром повноважень.

Суперечки навколо Меморіального центру «Бабин Яр»: Київрада перенесла голосування

23 лютого, 13:12 • Суспільство

Київська міськрада перенесла голосування за передачу трьох додаткових ділянок землі в оренду Міжнародному меморіальному центру Голокосту «Бабин Яр», яке мало відбутися 23 лютого.