Архів новин

Від Гвадалахари до Олешківських пісків: пустелі світу (ФОТО)

22 червня, 11:01 • Суспільство

Пустелі займають третину суходолу Землі. Площа світової пустелі постійно збільшується. Головна причина - людська діяльність, що призводить до виснаження плодючих ґрунтів та вирубування лісів.

Royal Ascot 2019: Британські аристократи та інші гості (ФОТО)

22 червня, 10:01 • Суспільство

На цьому тижні в графстві Беркшир стартувала одна з найбільш значних подій в розкладі королівської сім'ї - Royal Ascot 2019. Традиційно в цей день подивитися на королівські скачки збираються всі монарші родини і вищий світ Англії.

Щоб не втрапити в халепу: що не можна робити в популярних країнах

22 червня, 08:00 • Суспільство

Подорожі за кордон з кожним роком стають все доступнішими, авіаквитки - дешевшими, а вибір готелів і екскурсій - щораз різноманітнішим. Проте, перед тим, як поїхати на відпочинок у якусь країну, варто детально вивчити її закони та правила.

Стоїть в селі Суботові: науковці знайшли ймовірне поховання Богдана Хмельницького

22 червня, 01:11 • Суспільство

На Черкащині у Суботові Чигиринського району в родинній церкві-усипальниці Богдана Хмельницького, збудованій ним у 1651-1655 роках, георадари зафіксували старовинний склеп. Фахівці припускають, що це поховання самого гетьмана, яке шукали понад 300 років.

Що простіше буває обрати Понтифіка ніж розподілити посаді в ЄС

21 червня, 22:34 • Політика

На саміті ЄС не змогли домовитися, хто очолить Єврокомісію. У кінці червня лідери Євросоюзу зберуться знову. Утім, перші результати вже є - Еммануель Макрон святкує своє перше досягнення у боротьбі за посади в ЄС.