Архів новин

Коронавірус не завадив Космічним силам США запустити військовий супутник

27 березня, 12:09 • Суспільство

Космічні сили США почали першу місію в сфері національної безпеки, запустивши на орбіту надбезпечний військовий комунікаційний супутник, в той час як більша частина країни паралізована пандемією коронавірусу.

ЄС готує план по поверненню до нормального життя після пандемії

27 березня, 09:38 • Суспільство

Нині усі зуслилля Євросоюзу спрямовані на боротьбу з пандемією коронавірусу. Однак лідери ЄС домовилися підготувати заходи з повернення до нормального життя, призупиненого через COVID-19.

США вийшли на перше місце в світі по числу заражень коронавірусом

27 березня, 08:19 • Суспільство

Сполучені Штати вийшли на перше місце в світі за кількістю людей, хворих COVID-19 - на гостре респіраторне захворювання, що викликається новим коронавірусом. Кількість інфікованих у світі перевищила 530 тисяч

ТКГ провела засідання у режимі відеоконференції: в ОПУ запевняють, що жодних документів не підписували

27 березня, 07:37 • Політика

Вчора відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу проходило у форматі відеоконференції.

Що дозволено, а що заборонено до 24 квітня: пояснення Уряду

27 березня, 07:01 • Суспільство

У Кабміні пояснили українцям, що дозволено, а що заборонено до 24 квітня у рамках ухвалених 25 березня рішень щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Зеленський у пошуках консенсусу з керівниками фракцій і груп Верховної Ради

26 березня, 20:36 • Суспільство

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з очільниками парламентських фракцій «Слуга Народу», «Батьківщина», «Опозиційна платформа - За життя», «Голос» та «Європейська Солідарність», а також депутатських груп «За майбутнє» та «Довіра».