Архів новин

Третя жінка на посаді голови Бундестагу: хто очолив німецький парламент

26 жовтня, 17:25 • Політика

Президенткою новообраного Бундестагу стала соціал-демократка Бербель Бас, яка дотепер у політиці опікувалася питаннями охорони здоров'я. Бас стане третьою жінкою на цій посаді.

Ситуація в зоні ООС: окупанти обстріляли наші позиції, загинув український військовий, ще один отримав поранення

26 жовтня, 17:11 • Суспільство

Збройні формування Російської Федерації в черговий раз порушили режим припинення вогню та здійснили обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід"

Юлія Тимошенко: Вся країна має стати єдиною командою у боротьбі з КОВІДом

26 жовтня, 15:34 • Суспільство

На Україну насувається серйозна хвиля коронавірусу. Кількість хворих зростає щодня, і відповідно медична система працює на максимумі. Щоб побороти хворобу з найменшими втратами, нам усім треба ставати однією командою та працювати разом з медиками.

Польща змінила правила перетину кордону з Україною, Білоруссю та Росією

26 жовтня, 14:55 • Суспільство

З вівторка, 26 жовтня, діють нові правила, зокрема, що стосуються іноземців, затриманих одразу після незаконного перетину зовнішнього кордону ЄС (з Росією, Білоруссю та Україною).

У Львові на Марсовому полі почали демонтаж радянської зірки, проти якого виступала Росія

26 жовтня, 14:25 • Суспільство

За рішенням виконкому Львівської міської ради на військовому меморіалі «Марсове поле» розпочали демонтаж радянської зірки, проти якого виступала Російська Федерація.

Польща: нелегали поранили двох польських прикордонників

26 жовтня, 12:15 • Суспільство

З початку жовтня зареєстровано близько 4300 випадків перетину кордонів за маршрутом Білорусь-Польща-Німеччина мігрантами, які проривають загородження камінням та величезними гілками дерев.

Михайло Цимбалюк: Низький рівень вакцинації українців від коронавірусу – це результат недовіри громадян до влади

26 жовтня, 10:17 • Політика

Інформаційна кампанія щодо популяризації вакцинації провалена, а правоохоронці на вищому рівні мали б знайти винних у цьому, бо рекламних роликів чи бігбордів недостатньо.

В Україні дозволять щепити дітей від 12 років та рекомендують бустерну дозу для дорослих - МОЗ

26 жовтня, 09:48 • Суспільство

Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) рекомендувала Міністерству охорони здоров'я (МОЗ) дозволити щеплення третьою (бустерною) дозою вакцини від COVID-19.