Архів новин

Поліція Києва повідомила хто є підозрюваним у нападі на Балуха

18 вересня, 20:41 • Суспільство

У поліції Києва ввечері 18 вересня повідомили, що чоловіком, який вважається підозрюваним у нападі на колишнього політв'язня Володимира Балуха, є мешканець Києва 1988 року народження.

Менше червоного та все ще "помаранчевий" Київ - МОЗ оголосило новий поділ на епідемічні зони

18 вересня, 17:55 • Суспільство

Міністерство охорони здоров'я оголосило новий поділ на епідемічні зони. За даними відомства, кількість населених пунктів червоної зони зменшилася до 5 міст та 9 районів.

Джо Байден : Росія "заплатить" за втручання у вибори

18 вересня, 17:15 • Політика

Виступаючи в ефірі CNN, Байден назвав втручання у вибори "порушенням суверенітету" і підкреслив, що якщо він стане президентом і розвідувальне співтовариство знайде докази втручання Росії у вибори 2020 року, Москва "заплатить за це".

«Батьківщина» - партія вищої ліги, що матиме потужний вплив на місцевих виборах, - політологи (ВІДЕО)

18 вересня, 16:40 • Політика

Партія ВО «Батьківщина» напередодні місцевих виборів в Україні зберігає позицію тієї політичної сили, яка входить до складу «вищої ліги», і тому вступить у боротьбу за отримання високого результату на виборах.

Литва та Польща готують дзеркальну відповідь у разі закриття кордонів Білоруссю

18 вересня, 15:20 • Суспільство

Литва та Польща дадуть дзеркальну відповідь у разі закриття кордону Білоруссю та припинять пропуск товарів на Захід, попередив прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс.

Rapid Trident, тобто "Швидкий тризуб": бій в урбанізованій місцевості та навчання з силами спецоперацій США

18 вересня, 14:05 • Суспільство

Одним із перших навчальних завдань, які відпрацювали учасники міжнародного військового навчання «Rapid Trident 2020», це ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

Місцеві вибори завершаться перемогою Тимошенко та неминучим провалом Зеленського

18 вересня, 13:23 • Суспільство

На Президента та його партію чекає катастрофа - «слуги народу» не отримають жодного мера у великих містах та не зможуть завести в місцеві ради бодай другу-третю за чисельністю фракцію - експерт