Архів новин

Зеленський у пошуках консенсусу з керівниками фракцій і груп Верховної Ради

26 березня, 20:36 • Суспільство

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з очільниками парламентських фракцій «Слуга Народу», «Батьківщина», «Опозиційна платформа - За життя», «Голос» та «Європейська Солідарність», а також депутатських груп «За майбутнє» та «Довіра».

Нью-Йорк в епіцентрі пандемії: місто створює тимчасові морги в наметах і трейлерах

26 березня, 17:14 • Суспільство

Мешканці Нью-Йорка мають бути готові, що половина населення міста заразиться COVID-19 за увесь час пандемії, заявив мер Білл де Блазіо і додав: "І це турбує, дуже турбує всіх нас, але ми повинні почати із правди".

У Міносвіти перенесли ЗНО та скасувало підсумкову атестацію для учнів шкіл

26 березня, 14:59 • Суспільство

Так, якщо навчання відновиться у травні, МОН готове провести пробне ЗНО у травні. А основна сесія тестування відбудеться після 20 червня. Державну підсумкову атестацію для учнів 4 та 9 класів скасовано.

Європа без заробітчат: Німеччина планує долучити біженців, у Польщі просять про допомогу

26 березня, 14:30 • Економіка

Представники будівельної промисловості Польщі звернулися до парламенту з проханням розширити пакет економічної допомоги, адже через коронавірус з країни виїхало близько 20% українських заробітчан. У Німеччині хочуть замінити сезонних робітників біженцями

Уряд дозволив деякі види діяльності бізнесу на час карантину та зменшив боргове навантаження для населення

26 березня, 13:50 • Економіка

Кабінет міністрів переглянув свою заборону на проведення деяких видів підприємницької діяльності. Також з українців не будуть стягувати штрафи за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

Юлія Тимошенко: Потрібно скасувати другий етап медичної реформи, аби медзаклади та лікарі мали гідне фінансування

26 березня, 12:06 • Суспільство

В умовах поширення коронавірусу не можна допустити медичного колапсу в країні. Тому партія «Батьківщина» на позачерговому засіданні Верховної Ради наполягатиме на скасуванні другого етапу медичної реформи.