Архів новин

Важкий шлях додому: як уникнути обов'язкової самоізоляції після повернення з-за кордону

07 липня, 19:15 • Суспільство

Міністерство охорони здоров'я роз'яснило правила повернення в Україну з країн, які внесені до "червоного списку" МОЗ, тобто країн з великим ризиком зараження коронавірусом.

Проведенню апеляційного суду по фігурантам "справи Шеремета" завадило засідання суду по п'ятому президенту

07 липня, 16:00 • Суспільство

Апеляційний суд Києва переніс розгляди скарг з обрання запобіжного заходу трьом фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета - Яні Дугарь, Андрію Антоненку та Юлії Кузьменко.

Закарпаття: контрабандисти налякались пострілів і залишили 4 тис. пачок цигарок

07 липня, 12:31 • Суспільство

Цієї ночі прикордонники відділу «Дякове» Мукачівського загону, припинили чергову спробу тютюнової контрабанди. Наряд помітив поблизу кордону групу осіб з пакунками.

МЗС пропонує обмежити продаж авіаквитків до деяких країн

07 липня, 11:17 • Суспільство

Після ситуації із затримкою українців в аеропорту Афін Міністерство закордонних справ звернулось до Мінінфраструктури та Державіаслужби з рекомендаціями вплинути на авіакомпанії та запобігти продажу квитків до країн, які обмежили в’їзд громадянам України.

В чергове комусь з нардепів заважає жити українська мова

07 липня, 10:40 • Суспільство

Велика палата Конституційного Суду України у формі усного провадження розгляне справу за конституційним поданням народних депутата щодо відповідності Конституції України закону про мову.

В Україні зафіксовано 564 нових випадків COVID-19, загальне число хворих наближається до 50 тисяч

07 липня, 10:03 • Суспільство

Кількість зареєстрованих активних хворих станом на 06.07 складає 26 131 особа. Найбільша кількість активних хворих на 100 тис. населення зареєстрована у Чернівецькій (282,1), Львівській (211,5) та Закарпатській (184,4) областях.