Архів новин

Що простіше буває обрати Понтифіка ніж розподілити посаді в ЄС

21 червня, 22:34 • Політика

На саміті ЄС не змогли домовитися, хто очолить Єврокомісію. У кінці червня лідери Євросоюзу зберуться знову. Утім, перші результати вже є - Еммануель Макрон святкує своє перше досягнення у боротьбі за посади в ЄС.

"Банкова – так Банкова": музейники назвали умови Зеленському

21 червня, 21:00 • Культура

Національний художній музей України підтримує ідею передачі Адміністрації президента під музей, але для цього її потрібно облаштувати, тоді як фондам з "Українського дому" - знайти нове місце.

Тимошенко сьогодні подала заяву до ДБР про планове банкрутство української ГТС у часи Порошенка

21 червня, 19:02 • Політика

Ми впали в ейфорію, на яку не заслужили. Нам потрібно говорити про ГТС і оборонку. Про дії Кремля в Білорусі та Грузії як випробування технологій дестабілізації.

Юлія Тимошенко пояснила, чому поспішне відкриття ринку землі матиме катастрофічні наслідки для України (ВІДЕО)

21 червня, 18:02 • Політика

Відкриття ринку землі в ситуації, коли великі масиви землі монополізовані окремими родинами коли фермери не застраховані від рейдерства, а вирощування сировинної продукції не приносить достатньо прибутку, - матиме тяжкі наслідки для України.

Тимошенко професійно знається на газовій проблематиці, - Фесенко (ВІДЕО)

21 червня, 17:18 • Політика

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» дав коментар INTV з приводу подання «Батьківщиною» заяви до ДБР про «скоєння керівництвом Кабміну, НКРЕКП та «Нафтогазу» злочину щодо доведення української ГТС до штучного банкрутства».

«Чорна приватизація» ГТС: ВРУ та Президент – бездіяльні, Тимошенко – робить правильні кроки, - В.Небоженко

21 червня, 16:58 • Політика

Ситуація щодо банкрутства і фактичної «чорної приватизації» української ГТС на користь невідомим міжнародним інвесторам є черговим свідченням глобальної високопосадової корупції в Україні, та разом із тим становить реальну загрозу нацбезпеці країни.

Коаліція дій, зниження тарифів, бюджет для людей, – Юлія Тимошенко озвучила пакет дій на перші 100 днів (ВІДЕО)

21 червня, 16:00 • Політика

Створити максимально широку коаліцію дій, скасувати корупційні рішення старої влади, ухвалити справедливий бюджет, знизити тарифи та закласти підвалини для росту економіки - такими будуть перші кроки «Батьківщини» та її лідера Ю. Тимошенко після виборів.