Архів новин

ФБР фіксує активні спроби Росії очорнити Байдена

18 вересня, 11:00 • Політика

Директор ФБР Крістофер Рей попередив, що Росія не припиняє активні спроби втрутитися в президентську кампанію, зокрема, намагається дискредитувати колишнього віцепрезидента, кандидата від демократів Джо Байдена

Шнобелівська премія відзначила Лукашенка, Путіна і Трампа

18 вересня, 10:22 • Суспільство

Президенти Білорусі, Росії та США Олександр Лукашенко, Володимир Путін та Дональд Трамп отримали Іґнобелівську премію у сфері медичної освіти. В Україні нагороду частіше називають Шнобелівською премією.

Знеславити кандидата Байдена: ФБР заявляє про активне втручання РФ у вибори в США

18 вересня, 09:37 • Суспільство

Москва намагається посіяти ворожнечу і очорнити Джо Байдена через соцмережі і ЗМІ, повідомив директор ФБР Крістофер Рей. При втручанні РФ поки йдеться про "шкідливий вплив", а не атаки на інфраструктуру виборів.

Зустріч «Люблінського трикутника»: протидія гібридним загрозам Росії є в пріоритеті

18 вересня, 07:38 • Політика

У четвер, 17 вересня, відбулася перша зустріч, у форматі відеоконференції, національних координаторів Люблінського трикутника, створеного міністрами закордонних справ України, Польщі та Литви.

18 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 вересня, 00:10 • Суспільство

В цей вересневий день 85 роки тому за рекомендацією та стійким наполяганням Франції Імперію зла прийняли до Ліги Націй. 7 років по тому Країна переможного пролетаріату напала на Фінляндію і радянську орду виключили з цієї Ліги.

Хитка стабільність світу часів Covid-19: соціальні бульбашки у Великобританії та рекорди Європи

17 вересня, 23:37 • Суспільство

Європа перебуває на другому піку по зараженню Covid-19, десятки тисяч австралійців не можуть повернутися додому. Ці та інші новини про ситуацію з пандемією в світі.