Архів новин

Зростання числа випадків COVID-19 змушує світ відновлювати обмеження

07 липня, 07:07 • Суспільство

У той час як число випадків зараження коронавірусом в світі наближається до 11,5 млн, державам стає все важче перезапускати економічну активність; деякі країни були змушені відновити карантинні заходи або згорнути раніше анонсовані плани відкриття.

Заплати шість тисяч гривень: сюрприз від "Слуг народу" для селян

07 липня, 00:20 • Суспільство

Народні депутати зі "Слуги народу" та групи "Довіра" придумали новий податок, який ляже на плечі дрібних фермерів. Пересічний власник паю платитиме шість тисяч гривень на рік. Ініціативу підтримує великий агробізнес.

Відкриваються спортзали й церкви: на Львівщині частково послабили карантин

06 липня, 21:54 • Суспільство

У Львівській області частково послаблять карантинні обмеження. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Лондон оголосив новий правовий режим: перші глобальні санкції за порушення прав людини

06 липня, 21:14 • Політика

Санкції в рамках нового правового режиму, передбаченого поправкою, аналогічною американському "акту Магнітського", спрямовані проти осіб і організацій, причетних до порушень прав людини у всьому світі, кажуть у Лондоні.

Заступник Авакова дезінформував суспільство про покарання поліцейських

06 липня, 19:55 • Суспільство

Геращанеко заявив, що кожного року кілька десятків правоохоронців карають за незаконне притягнення людей до відповідальності - про те за період з 2014 по 2019 роки включно було лише чотири обвинувальні вироки.

"Символи рішучості": Авіаносці ВМС США проводять навчання в Південно-Китайському морі

06 липня, 19:14 • Суспільство

Два американські авіаносці, «Німіц» і «Рональд Рейган», проводять навчання в районі Південно-Китайського моря в межах видимості китайських військових кораблів, помічених поруч з флотилією.

Справа Шеремета: розгляд апеляції перенесли, Антоненко заперечив розмови про свій поганий стан

06 липня, 18:35 • Суспільство

Антоненко у своєму зверненні попередив, що нібито ведуться розмови про його начебто поганий фізичний та моральний стан, що нібито він планує самогубство. У зв'язку з цим Антоненко зауважив, що у нього все добре.

В МЗС надали перелік відкритих для українців країни, але закликали утриматися від поїздок

06 липня, 17:18 • Суспільство

Міністерство закордонних справ нагадує, що нині 10 країн дозволили громадянам України в'їзд на свої території, проте МЗС рекомендує українцям не виїжджати за кордон без необхідності.