Архів новин

Провідна (Томина) неділя сьогодні

09 травня, 12:00 • Суспільство

Проводи — Гробки, Дарна неділя, Могилки, Опроводи, Провідна неділя, Радониця, Радовниця, Радуниця, Родичі, Томина неділя — традиційні громадські поминки, що припадають на першу після Великодня неділю і наступні за нею кілька днів.

Флагман Морської охорони Держприкордонслужби зустрів корабель Берегової охорони США HAMILTON

09 травня, 10:56 • Суспільство

За планом спільних навчань кораблі прикордонних відомств США та України на переході морем відпрацьовували злагодженість дій у міжнародній тактичній групі.

За минулу добу в Україні виявлено 5 372 випадків COVID-19, проведено 4 843 щеплень

09 травня, 10:09 • Суспільство

Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Дніпропетровській (798), Донецькій (401), Харківській (361), Одеській (342) та Львівській (329) областях, у м. Київ - 255 випадків.

Прихильники референдуму про незалежність Шотландії оголосили про перемогу на виборах

09 травня, 08:22 • Суспільство

На парламентських виборах у Шотландії перемогла правляча Шотландська національна партія (ШНП). З такою заявою у суботу, 8 травня, виступила глава цієї політичної сили та очільниця шотландського уряду Нікола Стерджен.

Перемога і «побєдобєсіє»: від драми до абсурду

09 травня, 00:33 • Суспільство

Це лише в радянських фільмах червоноармійці ладні віддати життя «за Родіну, за Сталіна». Але, насправді, значна частина з них відчувала себе гарматним м'ясом, яким безцеремонно розпоряджалися «геніальні» радянські полководці.

Система поїздок за COVID-паспортами в ЄС має запрацювати в червні - Урсула фон дер Ляйен

08 травня, 22:47 • Суспільство

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен назвала терміни запуску системи сертифікатів про вакцинацію від коронавірусної інфекції. Система може заробити в Євросоюзі вже в червні.

Хакери РФ змінюють тактику - Великобританія і США розробили поради для захисту

08 травня, 22:17 • Суспільство

За даними британської й американської спецслужб, хакери РФ атакують "закордонні урядові, дипломатичні, аналітичні" центри, а також медичні та енергетичні установи.