Архів новин

В Україні змінили план вакцинації від COVID-19, зміни є, а вакцинація на тому ж рівні

28 липня, 15:20 • Суспільство

Кабінет Міністрів ухвалив зміни до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19. Як передає Укрінформ, відповідне розпорядження було прийнято під час засідання уряду.

Юлія Тимошенко вимагає на РНБО ухвалити рішення про зниження втричі тарифів на газ

28 липня, 14:24 • Суспільство

Оскільки президент дослухався до критики та вирішив через РНБО не допустити підвищення цін на електроенергію, нехай на засіданні також ухвалять рішення про направлення на потреби людей українського газу та зниження втричі його вартості.

Суд в Ростові засудив до колонії фігурантів справи про "шпигунство" та "передачу" Україні деталей С-300

28 липня, 14:09 • Суспільство

Ростовський обласний суд визнав винними обвинувачених у справі про нібито контрабандні поставки Україні обладнання для зенітно-ракетних систем С-300.

Німеччина: рятувальники втрачають надію на те, що зниклі під час вибуху в Леверкузені вижили

28 липня, 12:51 • Суспільство

За оцінкою співробітників індустріального парку, надія на виявлення зниклих живими все більш згасає. Їх пошуки ускладнюються тим, що при гасінні пожежі використовувалася піна, так що територія погано проглядається.

Рейтинг Тимошенко впевнено зростає, бо люди бачать у ній єдину альтернативу владі «слуг народу», – експерт

28 липня, 12:22 • Суспільство

Юлія Тимошенко стабільно демонструє зростання підтримки серед українців. Довіра людей до лідерки «Батьківщини» збільшується завдяки її професійності та послідовності у захисті соціальних прав та інтересів громадян.