Архів новин

Незалежна профспілка подала позов щодо перевищення службових обов’язків працівниками поліції під час акції протесту гірників

01 липня, 22:26 • Суспільство

Сьогодні під Офісом президента співробітники поліції застосували силу проти народного депутата від «Батьківщини», голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця.

Встигнути поділити: уряд очікує другу хвилю пандемії, а тим часом посилено витрачає карантинний фонд

01 липня, 20:35 • Економіка

Кабінет міністрів 22 квітня затвердив порядок використання коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Розмір Фонду становить майже 65 млрд грн, що було передбачено у державному бюджеті.

Єрмак мріє про законопроект, який дозволить "по-домашньому" розбиратися з тими, хто слухає те що не можна і заважає жити

01 липня, 19:15 • Політика

Глава Офісу президента Андрій Єрмак має намір ініціювати кримінальне переслідування за публікацію записів закулісних розмов посадовців.

Юлія Тимошенко: Допомога постраждалим від повені потрібна вже зараз

01 липня, 18:30 • Суспільство

Законопроєкт, який дозволить спрямувати кошти для допомоги постраждалим від повені, потрібно ухвалювати якнайшвидше, і вже найближчими вихідними люди мають отримати необхідні гроші.

Кабмін заснував ще одне насправді чоловіче свято - День винороба

01 липня, 17:15 • Політика

Кабінет міністрів схвалив проєкт указу президента, розробленого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, щодо запровадження в Україні Дня виноградаря та винороба.

Михайло Цимбалюк: Країні потрібно якомога швидше долати наслідки водної стихії на Заході України

01 липня, 16:10 • Суспільство

Народні депутати від «Батьківщини» Юлія Тимошенко, Іван Крулько, Михайло Цимбалюк та інші зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №3754, який дозволить якнайшвидше спрямувати фінансування для допомоги постраждалим від повені людям та кошти, необхідні