1.     Патріотизм

 

Диванний патріотизм також непогано, однак дієвий - краще. А президентові - абсолютно необхідний.

Високий патріотизм Юлії Тимошенко високої проби, перевірений пристрасною боротьбою і тяжкими випробуваннями. Коли у 2010-му до влади дорвався кремлівський ставленик, саме вона очолила національний спротив маріонетковому режимові

Її лідерство було визнане й засвідчене Українською Об'єднаною опозицію, яка на виборах-2012 згуртувалась довкола «Батьківщини», балотувалась під назвою «Об'єднана опозиція Батьківщина», а лідерку «Батьківщини» обрала першим номером виборчого списку

Визнала її лідерство і протилежна сторона, хоч і своєрідно, ув'язнивши ЮВТ на сім років. І це лише один з вироків від Путіна/Януковича і Ко. Як бачимо, просто їхня просто вихлюпнулась не словами, а тюрмою. Путінською, адже «тюрма мого васала - моя тюрма».

 

2. Фаховість

 

Патріотизм президенту необхіден, та цього замало. Патріотів в Україні десятки мільйонів, серед кандидатів у президенти - десятки (тож гасло: або Путін, або Я, яке утнув один зарозумілий кандидат, - образа гідності і цих кандидатів, і їхніх виборців, і усіх патріотів).

Необхідним для президента є й високий професіоналізм. Професіоналізм пані Юлії, її фахову відповідність визнають навіть опоненти. Детально на цьому зупинятись зайве, відзначу лиш: її професіоналізм не точковий, не галузевий, а системний - в усіх сферах майбутньої президентської роботи.

 

3. Благодатний сплав: соціальність плюс інноваційність

 

 «Юліну тисячу» знають всі, як і її традиційну соціальну спрямованість. Це зосталось.

Водночас, Ю. Тимошенко не просто високий професіонал і чуйна людина, а людина спрямована у майбутнє - модерне, інноваційне, гідне 21-го сторіччя. Спрямована і як державниця, і як особистість. На доказ - п'ять ініційованих нею форумів, які влада не лише замовчує, а й змушує до того ЗМІ. Воно й зрозуміло, якби виборці побачили - пані Юлія розгромно перемогла б вже у першому турі.

А поки що перегляд доступний тільки в Інтернеті: Національний Форум «Новий курс України» . Презентація Нового економічного курсу УкраїниНаціональний Форум «Нова Стратегія Миру та Безпеки. Виступ ЮВТ Національний форум «Нова соціальна доктрина». Виступ ЮВТ. Дискусійні платформи . Всеукраїнський молодіжний форум. Невдовзі пройде форум з охорони здоров'я.

Загалом «Новий Курс України» - це системно, людяно, інноваційно і реально. Не все буде одразу, хоч і одразу чимало: від розгрому корупціонерів, до зниження тарифів і підвищення заробітних плат та пенсій (підвищення постійного, а не тимчасових доплат під вибори).

Це іпостась державницька, є й особистісна: пані Юлія не лише політичний суперменеджер, а й глибока особистість, яка постійно вдосконалюється сягаючи високого професійного і експертного рівня в низці галузей (перегляньте її виступи за посиланнями, спеціально виклав).

Не дарма найвищий її пріоритет освіта. Протягом усього життя. І для «Нового Курсу України» і для себе.

 

4. Реальний план успішного завершення війни

 

На безпековому форумі ЮВТ назвала три базові складові перемоги: внутрішній аспект, міжнародний і гарантії на перспективу.

1) Внутрішній: професійна могутня армія що спирається на власний потужний оборонний комплекс, бо «настав час зробити ставку на себе» та професійна чесна влада, як запорука єднання, консолідації нації. Оголошено і воєнний кабінет, щоб робити можливе вже зараз, а після перемоги на виборах мчатись як у естафеті, розігнавшись ще до передачі палички.

2) Зовнішній - активна двостороння і багатостороння дипломатія по усіх паралелях і меридіанах з опорою на точки сили, як от Китай і, особливо, - Західний світ. Звідси й пропонований формат - Будапешт плюс: сторони Будапештського  меморандуму - США, Велика Британія, РФ, Україна, доєднані Китай і Франція, а також - Німеччина.

Як глянути у профіль - постійні члени Радбезу ООН + Україна та Німеччина. Профіль з іншого боку - Нормандський формат + Велика Британія, Україна, США. Лише сім учасників, а яка повнота і завершеність!

Представництво держав - саміт, вищий рівень. Кожен знає: вирішувати питання повинні ті, хто здатен їх вирішити. Лігу Чемпіонів дублерам не опанувати.

3) Захист назавжди - вступ до НАТО. У 2008-му В. Ющенко, Ю. Тимошенко та А. Яценюк звертались за Планом дій щодо членства в НАТО (ПДЧ НАТО). Тоді не склалось: євро-лідери опирались, а США не наполягали - президент Дж. Буш добував другу каденцію.

Днями Верховна Рада закріпила курс у НАТО в Конституції. Я - «за» обома руками, але не відпускає відчуття марної роботи: чого б то просто не подати офіційну заяву? Мабуть, отримаємо мотивовану відмову. Мотивовану! Подолання зазначених у відмові недоліків, і виконання її вимог -  це й буде планом вступу!

Чого ж президент не подав? Мабуть, боїться невідворотної відповіді: доки у вас крадійська, корумпована влада про НАТО не мрійте!  Тож і виходить: влада Порошенка - головна перешкода до вступу України і в НАТО, і у ЄС!

Втім, щодо НАТО політичний консенсус патріотів наявний, але такого цілісного плану успішного завершення війни як у Ю. Тимошенко немає ні в кого.

 

5. Здатнісь виконати заплановане

 

Ю. Тимошенко притаманні усі риси успішного президента: рішучий характер, незламна сила волі, найвищий професійний рівень . Є й чіткий план дій, на виконання якого чимало зроблено й робиться: від проекту народної Конституції, до проектів кадрових указів.

Найвищий серед кандидатів у неї і міжнародний авторитет: спогляньте  які люди були присутні, або надіслали вітання, на згадані форуми. І особисті офіційні й неформальні контакти, зокрема, у керівництві НАТО та його провідних країнах-членах .

Словом, наявні усі передумови, як для перемоги на виборах, так і для успішного президентства. Недарма корумпована влада так тремтить і ненавидить: майже уся квота персонального компромату (включно з путінською) спрямована на ЮВТ! Знає шкодлива влада, хто притягне її до відповідальності (цього промовистого факту вже досить для визначення на користь пані Юлії).

 

6. Здатність перемогти і захистити перемогу

 

Мало мати високий рейтинг, треба його реалізувати, мобілізувати прихильників на вибори. Мало, щоб виборці підтримали голосуванням, треба захистити переможний результат як у виборчих комісіях, так і у разі, якщо влада зважиться, як у 2004-му, перевернути народне волевиявлення догори ногами.

У списку кандидатів є здатні забезпечити або одне, або друге, але і те й інше - тільки пані Юлія. Голос поданий за неї не пропаде, не загубиться. А це тому, що Юлія Володимирівна не одинак, а лідер найпотужнішої політичної команди в Україні - ВО «Батьківщина»!

 

7. Команда

 

Якось на ток-шоу один з кандидатів насмішив: треба, каже, щоб кожен кандидат представив усю свою команду, усіх п'ятьох! Двох - я вже можу назвати.

Команда ЮВТ - це мільйони прихильників, сотні тисяч активістів, тисячі - діячів, сотні фахівців найвищого гатунку. І не тільки в політичному вимірі, мужньому громадянському і фаховому експертному середовищам може позаздрити будь-хто. Недарма «Батьківщина» виграла усі сім виборів до Об'єднаних територіальних громад.

З повагою до багатьох заявлених кандидатів, але саме тут, і саме зараз кандидатури рівної Юлії Володимирівні Тимошенко немає.

                                         ЮЛІЯ  ТИМОШЕНКО - НАШ  НАСТУПНИЙ  ПРЕЗИДЕНТ!

 

 

Борис Беспалий, 21.02.2019