Весь світ добре пам'ятає справу Скрипалів, яких російські ГРУшники Петров і Боширов намагалися отруїти в британському Солсбері речовиною «Новачок».

 

І ось нова спроба: ФСБшний підполковник Путін разом з вивертким кондитером Порошенком намагалися отруїти Юлію Тимошенко.

 

Доказом цього була постановочна сцена зустрічі в Москві пішака Фірташа - і за сумісництвом лідера фракції «Опозиційний блок» - Юрія Бойка з російським прем'єром Медведєвим і головою «Газпрому» Міллером, що відбулася в присутності Медведчука - відомого модератора комерційно-політичних стосунків Порошенка і Путіна.

 

Головним завданням цієї спецоперації була не демонстрація кремлівської підтримки Бойка, а його меседж стосовно готовності зробити в майбутньому парламенті коаліцію з Юлією Тимошенко.

Саме так Путін разом з Порошенком намагалися переграти Юлію Тимошенко напередодні президентських виборів в Україні.

 

Але, як і в справі Скрипалів, «хлопці» прокололись: Бойка відвантажили до Москви чартером Медведчука, а дозвіл на такий переліт забороненим маршрутом надала СБУ за дорученням Порошенка. Тобто готувались-готувались, а спроба використати токсичного Бойка для отруєння Тимошенко все одно провалилася.

 

Шо тут можна сказати?

Головні зовнішні та внутрішні вороги України - Путін з Порошенко - на очах втрачають кваліфікацію. Але розслаблятися зарано - вони ще дуже небезпечні. Навіть в агонії.