Є люди (і їх досить багато), які будуть голосувати за Тимошенко як «за менше зло», з ненависті до Петра. Щоб вибити його ще в першому турі. В принципі, для них і Зеленський - нормальний варіант. Моя мотивація абсолютно інша.
Я буду голосувати за ЮВТ не тому, що я когось ненавиджу або зневажаю, я буду голосувати за Тимошенко, тому що вважаю її найсильнішим українським політиком. Навіть закляті вороги визнають, що у неї унікальні вольові якості і працездатність.
 
Юля - це висококласний економіст. Вона знає, що робити і як робити. І робитиме це швидко. Їй не потрібен час на розкачку.
У 2005 вона змусила продати за справедливою ціною Криворіжсталь (4,8 млрд.дол.) Цей рекорд досі не побито.
У 2008 грянула світова фінансова криза. У Німеччині ВВП впало на цілих 12%. Українська економіка миттєво впала на 20%. Тимошенко не тільки змогла знизити падіння до 14.1%, вона також домоглася перевиконання бюджету, зберегла на тому ж рівні зарплати і пенсії. І все це вона робила під найсильнішим пресингом Ющенко і його гоп-компанії, які постійно саботували іставили палиці в колеса.
 
Що стосується «кабального газового контракту» Тимошенко, то просто порівняйте свою платіжку за 2009 році, з нинішньої «справедливої» платіжкою. У 2009 році ви платили 33 копійки за один кубометр газу, сьогодні платите 8 гривень 55 копійок, тобто в 26 РАЗІВ БІЛЬШЕ! Борги українців за комуналку на 1 березня 2019 року перевищили 57 мільярдів.
Сьогодні ми також маємо формулу "Роттердам +", яка вигідна Ахметову, і президента, який фактично став співвласником ахметовского ДТЕК, але чомусь тонни бруду ллють саме на Тимошенко.
 
Коли Янукович намірився кинути її у в'язницю, у неї було безліч можливостей виїхати в Європу. Її готова була з відкритими обіймами прийняти Меркель. Але вона свідомо пішла за ґрати.
Паралельно оточення Януковича витрачало мільйони доларів на її дискредитацію. Це виявили американці в рамках розслідування справи Манафорта. Так що в цьому факті сумніватися не доводиться.
І все це її не зломило. Вона швидко відновилася і стала ще сильнішою, зараз вона на піку своєї політичної форми.
 
При цьому я її абсолютно не ідеалізую. Мені багато чого не подобається. Наприклад, що вона іноді вдаряється в лівизну, що вона виступає проти ринку землі. Мені не подобається, що навколо неї зараз занадто багато каламутних особистостей і пристосуванців.
Але для мене важливо, що вона боєць. Я вірю, що вона здатна реалізувати запит на справедливість. Я вірю, що їй вистачить вольових якостей вичистити всю цю гниль і повернути керованість країні.

 

Олена Яхно