НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА №1:

НОВИЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР

 

- це неформальне об'єднання лідерів думок, філософів, конституціоналістів, громадських діячів, політичних провайдерів, які мають рішуче прагнення змінити Україну через розробку нових принципів та правил взаємодії членів українського суспільства. Їхня візія в подальшому віднайде своє текстуальне втілення у проекті Нового Суспільного Договору та Нової Конституції.

 

Наразі вже близько сотні провідних експертів долучились в рамках робочих груп та дискусійних панелей до роботи Національної Платформи №1: Новий Суспільний Договір. Публічне оприлюднення експертних напрацювань передбачає започаткування загальнонаціональної дискусії, в рамках якої активні громадяни матимуть змогу внести до запропонованих експертами концептів власні пропозиції до Проекту Нового Суспільного Договору та Нової Конституції, що будуть винесені для затвердження на всеукраїнський референдум.

 

Ухвалення суспільством Нового Суспільного Договору та Нової Конституції через особисте залучення, співучасть та загальне розуміння є єдиним шляхом перезаснування країни на нових фундаментальних принципах, які забезпечать створення умов для повної реалізації кожного в гармонії з суспільством, людством та природою.

 

Юлія Тиошенко:

Мене постійно запитують, чому в нашій країні ніхто і ні за що не відповідає. Чому немає справедливості в судах. Чому високі тарифи та така принизлива бідність? Чому корупція, чому безлад? А відповідь дуже проста. Такою є стара корумпована система, закріплена у нашій діючій Конституції. Для влади - всі права, для громадян - лише обов'язки. Це нечесно. І це треба негайно змінити. Ми з вами разом розробимо Нову Народну Конституцію та приймемо її на референдумі. Нова Конституція утвердить справедливі правила нашого життя. Вона поверне країну людям і дасть можливість успішно жити кожному. Нова Народна Конституція, Нова стратегія миру та Нова економічна політика - це і є наш Новий курс, і ми з вами його успішно реалізуємо. Продовження обов'язково буде...