Додаткові аргументи «Батьківщини»

 

Як програмує «Батьківщина»

 

Вибачте, порівнювати дійсно ні з ким: «Батьківщина» єдина серед учасників виборів, має не лише Передвиборну програму https://ba.org.ua/programm/, до слова, найкращу https://intvua.com/news/article/1561712552--batkivshchina---peremozhni-prioriteti.html, а повний програмний  цикл:

«Новий курс України» (https://nku.com.ua/) - комплексна програма швидкого відродження і стрімкого національного піднесення. Стратегічний план - «Треба діяти» https://www.youtube.com/watch?v=6g_ueVZJB7k - невідкладні, передусім економічні, заходи. Є й поглиблення: підпрограми галузеві, місцеві, індивідуальні. Словом, команда у  всеозброєнні - час діяти!

 

Як діє «Батьківщина»

 

 «Батьківщина» не лише якісно програмує - успішно діє. Показовий переможний приклад - тарифи.

Як партія парламентська, розпочала вона із внесення законопроектів, з Тарифного пакету. Стартовий законопроект «Про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення захисту громадян у зв'язку з встановленням нових тарифів на житлово-комунальні послуги)», № 2832 від 13.05.2015. Далі було ще два, детальніше див. http://uainfo.org/blognews/1468311641-timoshenko-zirvala-robotu-parlamentu-chi-navpaki-nagadala.html.

Законопроекти залежались у шухляді Голови Верховної Ради: спочатку В. Гройсмана, потім А. Парубія, лежать там і досі. Та поки проекти покривались пилюкою, «Батьківщина» діяла!

Її лідерка подала два судові позови про скасування незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання https://ba.org.ua/sud-priznachiv-dati-poperednix-zasidan-na-pidstavi-pozoviv-yuli%D1%97-timoshenko-do-kabminu-ta-nkrekp/. І ось півфінал: «8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення судді Окружного адміністративного суду Євгена Аблова за позовом Юлії Тимошенко до Кабміну та Нафтогазу. Таким чином, ціна на газ, яка діяла 2,5 роки згідно постанови КМУ №315, визнана незаконною».

 https://sud.ua/ru/news/publication/145390-spozhivachi-otrimali-pidstavi-dlya-pererakhunku-za-gaz-i-teplo-rishennya-suddi-oask-yevgena-ablova-apelyatsiyniy-sud-zalishiv-u-sili?fbclid=IwAR2hEIx1jt9IBOdUTeMOx93_ou8AvNbu_ThdvW_bgvsZUvU8K328n58NnbU

Судове рішення остаточне, чого ж не фінал? А того, що споживачам переплату ще не повернули, і не дуже поспішають. Тарифна боротьба триває, і чим більшою буде фракція «Батьківщина» у новій Верховні Раді, тим успішнішою вона буде. Особливо, як ЮВТ прем'єром стане.

 

Слово про команду

 

«Батьківщина» 20 років на авансцені української політики. Цього можна досягти без супер-команди? Жодним чином.

Може ресурс вичерпався? Потужний програмний комплекс свідчить: навпаки, посилився! Про його авторський колектив йшлося неодноразово, і ще йтиметься, а тарифну перемогу забезпечили: на експертному рівні команда на чолі з Ю. Тимошенко та О. Кучеренком,  на юридичному - команда С. Власенка.

Сказане вище загальновідоме, хоч від того аргументи «Батьківщини не послабшали, та останнім часом перед командою «Батьківщини» постало ще одне завдання - урівноваження влади.

 

Президент, як клієнт

 

І «Батьківщина», і її лідерка заявляли https://politeka.net/ua/news/politics/977269-timoshenko-sdelala-oficialnoe-zajavlenie-o-podderzhke-zelenskogo/ і надавали підтримку новому президентові.

Заспів його з одного боку обнадійливий, з іншого - часом півня пускає: що потрібна допомога видно оком неозброєним. Два новітні сюжети: «Люстрація» і «Бориспіль-шоу».

Відеозвернення В. Зеленського «Щодо посилення люстрації»  https://www.president.gov.ua/videos/zvernennya-prezidenta-ukrayini-volodimira-zelenskogo-shodo-p-1597 та  його законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо очищення влади», №10444 від 11.07.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=66202 свідчать: новий президент і уявлення не має ні про політичну, ні про правову природу інституту люстрації. Ні про механізм його дії.

Другий хіт: шоу-нарада 10 липня у Борисполі (https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-v-borispoli-citati-i-nayyaskravishi-momenti-naradi-video-50031417.html). Етичний аспект обсмоктаний з усіх боків, з рекламним теж ясно, кілька вражень професійних.

Сподіваюсь, наміри у президента щирі: вирішувати повсякденні проблеми людей якісно і швидко. Та муляють око першокласні проколи: не в сенсі супер, перший клас! А у сенсі: ну, наче першокласник.

Жодного уявлення де закінчується державна влада (зокрема президентська і держадміністрацій) і де починається місцеве самоврядування. Відповідно, повне нерозуміння того, що дитсадки компетенція самоврядна, а секретар міськради не є його слугою і, навіть, підлеглим (до слова, у ЗМІ Я. Годунка чогось постійно іменують «чиновником». Він не чиновник, а обраний виборцями депутат Бориспільської міськради, якого потім інші депутати обрали ще й її Секретарем).

 Довіримось політтехнологам-соціологам «Слуги народу», мабуть ці ескапади електорально виграшні. Але після неділі 21-го настане понеділок 22-го і що з оцими рецидивами шоуменства вдіяти?

.

«Батьківщина», як стабілізатор

 

Так ось, участь у владі досвідченої, перевіреної, загартованої і мідними трубами і залізними гратами, «Батьківщини, її лідерки на тлі епатажного нового президента і його неофітської команди не просто бажана - критично важлива. Бо на внутрішні гальма нововладців сподіватись можна, а покладатись - ні.

І ця місія «Батьківщини», ще й в умовах активізації агресора, є не просто значущою - критичною. І чим більшою буди фракція «Батьківщини», тим успішнішою.

Кожен голос - вирішальний.

 

 

Борис Беспалий, 14.07.2019