Інформаційний простір в Україні спеціально перетворили на балаган. «Порядок денний» намагаються штучно направити в русло обговорення українцями хору Верьовки, поліграфів або «лохів», відволікаючи увагу від ряду реальних загрозливих тенденцій, які «під шумок» відбуваються в країні. Особливо - в парламенті.

І, по суті, Юлія Тимошенко - це єдиний політик, яка зараз на ділі бореться за збереження стратегічних ресурсів України і за реальне поліпшення рівня життя простих українців.

По-перше, саме Тимошенко стала горою проти продажу сільськогосподарської землі, яку скуплять за копійки міжнародні корпорації. Тим самим, висловлюючи волю більшості українців, які не підтримують це рішення президента Зеленського і його фракції «Слуга народу». Позиція народу і Тимошенко - продаж землі можливий після референдуму.

Тільки Тимошенко домоглася, щоб в аграрному комітеті Ради не змогли нишком «протягнути» закон про продаж землі і не винесли його для голосування «турборежімщіков» в сесійній залі. Як показують мітинги аграріїв біля Ради і заяви десятків місцевих рад, громадськість хоче, щоб її почули. І Тимошенко чує народ. На відміну від «зеленої» влади.

По-друге, Тимошенко до останнього билася в комітетах і сесійній залі Ради проти прийняття закону про зняття мораторію на продаж стратегічних об'єктів держвласності. Але, на жаль, «слуги народу» протягнули це рішення, а Зеленський-підписаний.

Таким чином, з молотка підуть не тільки різні там готелі Держуправління справами, як нам хочуть розповісти, а й стратегічні об'єкти, на яких тримається національна безпека, - атомні станції, військові заводи, залізні дороги, газопроводи, нафтопроводи та багато іншого.
Тимошенко вже зареєструвала в Раді законопроект, в якому на продаж всіх стратегічних гособьектов (з повним переліком) буде накладена заборона. Питання в тому, чи захочуть збереження ключової інфраструктури країни підтримати у Зеленського?

 

По-третє, саме завдяки Тимошенко вдалося зірвати бліцкриг «реформаторів» з продажу або оренді іноземцями унікальної української ГТС під виглядом поділу «Нафтогазу».
Тимошенко змусила фракцію «Слуга народу» прийняти закон про поділ в першому читанні. І до остаточного розгляду вписати норму про заборону продажу ГТС або передачі її в концесію.

По-четверте, не дивлячись на наявність монобольшінства, яка проводить антисоціальну політику в стилі Порошенко, Тимошенко вдається продавлювати через Раду поліпшення життя простих людей.

Так, «Слуга народу» змусила ФОПи використовувати касові апарати, а Тимошенко - домоглася заміни штрафів на попередження. Або варто відзначити прийнятий днями з ініціативи «Батьківщини» законопроект, що збільшує соціальні виплати на догляд за інвалідами з дитинства.

Варто відзначити постійне серйозну увагу Тимошенко і до питань екології. Зокрема - до заборони на вирубку лісів, підтримки національних заповідників та охорони водоймищ.

Так що ж в результаті відбувається в країні? З одного боку, вся влада сконцентрована в «зелених» руках, які намагаються швидко розпродати Україну і нічого не зробити для поліпшення економічного добробуту людей. З іншого боку, Тимошенко, хоч і з невеликою фракцією, досить успішно протистоїть цим процесам.

Як показали останні півроку, нав'язувані передвиборні міфи про хороших «нових політиків» і поганих «старих політиків» виявилися всього лише міфами і технологією маніпуляції свідомістю людей.

А «нові обличчя», схоже, прийшли тільки для того, щоб від України не залишити каменя на камені ...