Нова «зелена» влада в своєму відвертому цинізмі та інформаційних маніпуляціях, які прикривають тотальний дерибан країни, перейшла всі «червоні лінії». І, по суті, єдиний (з цього тижня - офіційно опозиційний) політик, що розкриває публічно все «схеми» нової влади, - це Юлія Тимошенко. Детально розповіла на всю країну в програмі «Свобода слова» про махінаціях, покликаних позбавити Україну газотранспортної системи, землі і стратегічних підприємств.

Ключовий посил Тимошенко полягав в наступному: українців нахабно обманюють, прикриваючи майбутній продаж ГТС виконанням норм європейського законодавства та залученням деяких «європейських інвестицій».

Адже що хоче від України Європа? Виконання європейської директиви про виділення газотранспортної системи в окрему оператора. Як це в ЄС. І все.

І ніхто не вимагає, щоб ГТС передавали таким собі «інвесторам» або в концесію. Тому, для виконання європейських нормативів, досить було просто створити окремого державного оператора «труби».

Але не для цього ж прийшли у владу «молоді реформатори». Багато з яких - роками живуть на утриманні міжнародних корпорацій і їх українських лоббістов- олігархів.Тому, під виглядом європейських вимог, в новому законі про ГТС спочатку намагалися прописати можливість концесій або спільного управління. Тимошенко домоглася, щоб до другого читання закону в документі чітко прописали: ГТС може бути тільки в держвласності. І цей варіант був проголосований.
Здавалося б, здобута перемога в інтересах держави. Але не тут то було. Зеленський закон не підписує. А в п'ятницю в Раді раптом голосують правки до вже прийнятого (!) Закон, в який вносять можливість довести до банкрутства компанію з управління ГТС, оскільки держава не буде мати право втручатися в діяльність її наглядової ради.

Де ми таку «схему» вже бачили? З «Нафтогазом», де виписують собі багатомільйонні премії і зарплати, беруть сотні мільйонів кредитів. І якщо таким шляхом відправити нашу компанію-управителя ГТС, то через рік-другий ми просто змушені будемо її віддати за борги. До речі, президент Зеленський в той же день підписав відредагований закон про «трубу» з механізмом її банкрутства. А голосували за документ синхронно - «Слуга народу», «Голос» Пінчука і фракція Порошенко. Це на тему того, як нова влада збирається «покарати» Порошенко.

Також варто відзначити, що Тимошенко ще з 2014 року виступала за виконання саме європейський директиви про виділення ГТС в окрему структуру в державній власності. І саме завдяки жорсткій позиції Тимошенко влада Порошенко за п'ять років так і не зважилася проголосувати в Раді закон, що дозволяє в підсумку віддати нашу газотранспортну систему. А ось президент Зеленський - зважився. І навіть простягнув через парламент такий закон на догоду міжнародним корпораціям.

Втім, як сказала Тимошенко, вона не має наміру сидіти склавши руки. І буде до останнього боротися за нашу ГТС, яка приносить країні 3 млрд доларів на рік. А це - зарплати і пенсії українцям.

Тому «Батьківщина» вже готує звернення до Конституційного суду з вимогою скасувати закон, що дозволяє забрати нашу ГТС і підземні сховища газу.

А в цілому ж можна зрозуміти позицію Тимошенко, яка минулого тижня офіційно заявила про перехід в опозицію. Адже вона до останнього намагалася напоумити «зелену» влада, поділитися досвідом, показати стратегічні напрацювання «Нового Курсу» по відродженню економіки.

А виявилося, що хлопці просто прийшли остаточно розпродати країну - землю, ГТС, енергетичні та оборонні підприємства. Тобто - «поглибити» курс Порошенко зі знищення України. Тому з ким із «зелених» і про що можна говорити, якщо, на відміну від Тимошенко, батьківщина і народ їх не цікавить? Ні, народ може і цікавить, але в якості «кріпаків», яких можна продати разом з землею ...

 

Дмитрий Корнейчук