Адвокат Трампа Руді Джуліані зробив сенсаційну заяву про те, що насправді відбувалося в Україні протягом 6 років

Колишній мер Нью-Йорка і особистий адвокат Дональда Трампа, як і обіцяв, почав публікувати у себе в Twitter докази того, що влада в Україні була захоплена адміністрацією експрезидента США Барака Обами та їх агентурною мережею в Україні на чолі з експрезидентом України Петром Порошенком, повідомляє Politicа

Він стверджує, що з України було вкрадено і виведено за кордон понад 100 мільярдів доларів.

"Це більше ніж статки Біла Гейтса і Марка Цукурберга разом узятих", - затверджує Джуліані.

Порошенку і членам його режиму не просто дозволяли красти, вони крали і ділилися зі своїми покровителями Байденом, Клінтон та іншими членами демократичної партії. Поділ вкраденого відбувався за принципом: "70% відправлялося покровителям у США, 30% залишав собі Порошенко і члени його режиму".

Віцепрезидент США Джо Байден і експрезидент України Петро Порошенко

"Вони захопили владу, зруйнували величезну країну у центрі Європи, а тепер намагаються виправдати звірячі злочини демократією і зміною курсу в Україні. Це афера, нічого крім пограбування в Україні не відбувалося", - заявляє Джуліані.

Також він додає: "Будапешт, Київ, Відень. Після сотень годин і місяців досліджень я зібрав свідків і документи, які розкривають правду про імпічмент Трампа, який не містить ніяких правопорушень з боку Дональда Трампа".

"Факти свідчать, що корупція в Україні була настільки великою і жахливою, що президент був зобов'язаний просити про розслідування США - Україна. Імпічмент - частина прикриття демократів. Вимагання, хабарництво і відмивання грошей Байдена і Порошенка в Україні виходять за усякі межі. Також DNC (Національний комітет Демократичної партії США , - ред.) змовилися з Україною знищити кандидата Трампа. Порошенко і його подільники прямо втручалися у демократичні вибори США і за це вони відповідатимуть сповна", - пише Джуліані.

Агентурна мережа: Турчинов і Яценюк

"Ви можете поставити під сумнів достовірність свідчень, але ви не можете піддати сумніву вагомі документальні докази, які надає кожна безпосередня частина свідка цього розслідування. Вони використовували ресурси України заради власної вигоди. Вони використали Україну як дешеву країну для своїх цілей", - продовжує Джуліані.

"Свідок Шокін [по справі про відмивання грошей Burisma & Biden's] звільнений через погрози Байдена не виділити мільярд доларів життєво важливої [для України] допомоги США. Медичні записи Шокіна показують, що він був отруєний, двічі доведений до смерті, але одужав. Якщо це стане відомо в Україні, то полетить багато голів. Крім Шокіна в Україні вбивали людей, які могли щось знати. Вони вбивали людей, прикриваючись агресією і війною", - заявив Джуліані.

"Ініційований демократами імпічмент за невинну поведінку покликаний перешкодити розслідуванню корупції епохи Обами, наведеному нижче:

  • 100 мільярдів відмитих в Україні доларів;
  • мільярди, в основному доларів США, використані не за призначенням;
  • вимагання;
  • хабарництво;
  • Змову DNC з Україною знищити кандидата Трампа.

Багато ще попереду",  - заявив Джуліані.

Ось вам і відповідь на всі питання! Саме тому Байден просив Зеленського не переслідувати Порошенка, саме тому вони впарювали громадянам України неймовірні казки про "демократії" і Європі. Вони грабували Україну і прикривали свої злочини високими цінностями.

ДЖУЛІАНІ з БЕКОМ інтерв'ю

Страшно жити...

Джуліані палить напалмом.

Колишній прокурор і колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані дав інтерв'ю (відомому в США, звичайно) незалежному консервативному журналісту Гленну Беку. Це інтерв'ю містить низку несподіваних фактів:

Бек: Я думаю, що ви протистоїте сьогодні більш небезпечному ворогу, ніж кримінальний клан Гамбіно.

Джуліані: Безперечно. І я скажу вам, чому. По-перше, вони здатні на вбивство. Вони вже вбивали людей. По-друге, у них є захист з боку ЗМІ, якого у мафії не було. 80% ЗМІ замішані у вчиненні злочинів. Як мінімум, вони не розповідають про ці злочини.

Бек: Дональд Трамп сказав, що медіа - це вороги країни. Я думав, що це дуже жорсткі слова, і що це не дуже вдало сформульована думка. Тепер я думаю, що він на 100% правий.

Джуліані: Я провів з ним всю виборчу кампанію, коли він вперше це сказав, то я просив його стримати свій запал. А тепер я вважаю, що він ще пом'якшував ситуацію. З 8 грудня 2015 року ясно, що Джо Байден і Гантер Байден були залучені до корупції в Україні. "Нью-Йорк Таймс" писала про це. Вони писали "Гантер Байден отримує гроші від однієї з найбільш нечесних компаній в Україні, від найбільш злочинної людини в Україні - і при цьому його батько відповідає за виділення грошей для України". Потрібно IQ в районі десяти, щоб зрозуміти, що це злочин.

Бек: Вони називають це "конспірологічні теорії". Я тримаю в руках документ. Це документ з офісу прокурора республіки Латвія. З офісу по запобіганню відмивання грошей, отриманих від злочинної діяльності. І назва "Бурісма" та ім'я "Гантер Байден", а також їх партнери протягом усього цього документа. Що це?

Джуліані: Це підтвердження від уряду Латвії уряду України, що за два чи три тижні до того, як Шокіна звільнили, у них була підозра про транзакції на значну суму по відмиванню грошей. І пізніше я отримав документи, що підтверджують це. Вони українською, але я переклав їх особисто за допомогою спеціального додатка.

І вони кажуть, що 14,3 мільйона доларів було переведено з України на підроблену фірму, якою володіє Віктор Пінчук - інший олігарх.

Це виглядало як позика, але потім сума була переказана на Кіпр і розподілена між членами правління компанії. І в цьому списку є два прізвища - Гантер Байден і Девін Арчер.

Прокурор подзвонив в офіс цієї кіпрської компанії, і йому відповіли, що "Американське посольство не дозволяє мені давати інформацію про Гантера Байдена".

Девіна Арчера засудили через рік в південному окрузі Нью-Йорка за інсайдерську торгівлю. Ми отримали записи цього суду. Згідно з цими записами, Девін Арчер отримав з Кіпру 3,2 мільйона доларів саме в день вищевказаного переказу. Ясно, що це ті самі гроші, і ми можемо це довести.

Ми називаємо це "найпростіша справа про відмивання грошей". Коли я був прокурором, то віддавав такі справи своїм найбільш недосвідченим помічникам. Суд займав максимум три дні. І мені навіть не потрібні були свідки, досить просто автентичних документів. Такі справи можна віддавати навіть найбільш некомпетентним помічникам прокурора - все одно їх неможливо програти. Навіть якщо обвинуваченого звуть Гантер Байден.

І я в люті, що Джо Байден досі не під слідством. Це абсурдно. І показує не тільки подвійні стандарти наших ЗМІ, але і ображає органи правосуддя.

Чоловік зізнався у підкупі! Публічно зізнався у підкупі!

Таке враження, що вони не розуміють, хто я такий і чим все життя займався.

І це не "Руді Джуліані придумав", це документи латвійського уряду.

У мене також є свідоцтва австрійського лікаря, фахівця з отруєнь. Він врятував життя Віктора Ющенка. Ви пам'ятаєте його?

Бек: Людини з обличчям...

Джуліані: Я був на брифінгу ЦРУ, де говорили, що це єдиний чоловік, який міг врятувати Україну, якщо Путін не вбив його. Путін не вбив його, але забрав його обличчя (о господи, яку ахінею вони періодично несуть - прим. Роджерса).

Прізвище доктора Корпен, і я запам'ятав ці події особливо добре, тому що клініка називалася "Рудольф". Це відомий експерт, і він підтверджує документами результати первинного обстеження містера Шокіна три місяці тому, коли він звернувся в госпіталь.

Бек (читає): Дорогий сер/мадам. Первинна діагностика показала отруєння ртуттю.

Джуліані: Доктор говорить, що єдина можливість отримати таку кількість ртуті в організмі - це отруєння. У мене є документ німецькою, який говорить, що допустима кількість ртуті в організмі до двох. А у Шокіна було 9,2. Він був у стані, коли його печінка вже руйнувалася. Це, безумовно, була спроба вбивства.

Бек: Тому ми намагалися зв'язатися з ним.

Джуліані: Наше посольство не дозволяло йому приїхати в США, тому що наше посольство в це втягнули. Включаючи посла Тейлора. Тейлор не дозволяв цій людині приїхати в США, тому що той міг дати свідчення.

Це не якийсь анонімний стукач ("whistleblower", кодове ім'я співробітника спецслужб, показання якого використовують для процедури імпічменту Трампа - прим.  Роджерса).

Це людина, який відкрито називає своє ім'я - Віктор Шокін. Він покладе руку на Біблію, поклянеться говорити тільки правду і скаже "Джо Байден підкупив мого президента, щоб мене звільнили".

Шокін і кілька його колег (четверо чи п'ятеро) можуть показати нам, скільки грошей вкрали Байдени, про яких ми ще не знаємо. Включаючи відмивання грошей.

Бек: Отже, Руді, ми з тобою вчора це вже обговорювали. Я говорив з твоєю охороною і сказав: "Будь-ласка, тримайте цю людину в безпеці". Тому що дана справа набагато більше, ніж просто захист президента. Це набагато важливіше Дональда Трампа, Гантера Байдена і Джо Байдена. Якщо це не вивести на чисту воду, то ми перетворимося на Мексику чи Україну.

Ми йдемо дорогою, де ми вже не зможемо довіряти правоохоронцям, не зможемо довіряти судам, не зможемо довіряти нашим ЗМІ. І більше не будемо знати, хто брудний, а хто ні - у нас більше немає реального правосуддя. Нам потрібно очиститися.

Джуліані: Ти анітрохи не перебільшуєш. Ми знищуємо рівне правосуддя для всіх. Ми робимо це з часів справи Клінтона.

Але з іншого боку, вони звинувачують і переслідують республіканців! За незначні речі, за надуманими приводами. Подивися, що вони зробили з Флінном. Подивися, що вони зробили з Пападопулосом. Йому не повинні були дати навіть два тижні у в'язниці!

Бек: Картер Пейдж. Його життя зруйноване.

Джуліані: У мене є репортажі в газетах про десять злочинів, за якими на мене нібито заведено слідство південним округом Нью-Йорка. І в кожній з цих справ я можу легко довести, що я цього не робив.

Нібито у мене є значні фінансові вкладення в Україні. О'кей, якщо ви знайдете їх, я віддам вам половину. Вони брешуть, брешуть, брешуть.

І вони віддають перевагу слову брехуна перед словом президента, як це було з Майклом Коеном (який лжесвідчив про нібито підготовлюване будівництво вежі Трампа в Москві - прим. Роджерса). Це хворі люди. Синдром розладу психіки від Трампа.

Я знаю південний округ Нью-Йорка. Це Ліга Плюща, це блискучі видатні адвокати, вони думають, що вони розумніші за всіх на планеті. І вони прекрасні кандидати для "синдрому розладу Трампа", коли ти втрачаєш будь-яку здатність до логіки.

Бек: Не потрібно спрощувати. Я думаю, що це скоріше "Ми контролюємо президента, ми контролюємо постановка мети країни, а він приходить і руйнує нашу чудову маленьку систему. Йому це не минеться".

Джуліані: Ми спробуємо тебе вбити. Як містера Шокіна. Або знищимо тебе фінансово, як Пападопулоса. Або знищимо тебе будь-яким іншим способом.

Це як рак. Є різні причини. Деякі з них ідейні божевільні. Вони вірять в це. Інші вважають, що мають право тебе знищити, тому що вони морально перевершують тебе. А деякі з них просто шахраї.

І ті з них, хто діє в Україні - просто шахраї. Там я відкрив систему відмивання грошей, яка діє вже вісім років. Це почалося приблизно в 2012 році. 7,5 мільярдів доларів для Демократичної партії США відмив Янукович, "проросійський" президент, який правив у той час. Він провів ці гроші через американські інституції, контрольовані Демпартією, контрольовані однією людиною з адміністрації Обами. У нього була купа зв'язків з демократами. 7,5 міліарда пройшло через два конкретних банки, з прибутковістю 9,5% річних для всіх учасників даного процесу.

Бек: Вау!

Джуліані: Ми знаємо українців, які в цьому брали участь. У мене дуже тісні зв'язки з українськими правоохоронцями. США відмовилися бути залученими в це розслідування. Департамент Юстиції і ФБР відмовилися. У мене є листи від української прокуратури у Департамент Юстиції США, в яких вони благають втрутитися в розслідування.

І вони звернулися у південний округ Нью-Йорка з цими документами на два місяці скорше за мене - і їм відмовили. За цей час ми б вже давно все це розслідували.

Бек: Південний округ сказав навіть у Конгресі, що ці документи лише "конспірологія". Але це не так! Якщо ви мені доведете, що ці документи фальшивка...

Джуліані: Але для цього справу треба розслідувати. Вони кажуть "Звинувачення проти Байдена були розвінчані". Покажіть мені звіт про це!

Бек: Авжеж!

Джуліані: Я хочу показати тобі один документ, який розсердить президента більше за інших. І ти побачиш, чому. Це бухгалтерський документ від 2017 року, часів адміністрації Обами. З нього випливає, що іноземну допомогу Україні на суму 5,3 мільярда доларів було використанао не за призначенням. Близько 80% з цієї суми - це американські гроші.

Трамп регулярно повторює, що його турбує, як українці витрачають гроші. І ось доказ. Це не брехня Адама Шиффа, а докази.

Українці почали розслідувати це. І тоді двоє співробітників нашого посольства прийшли до них і кажуть: "Не розслідуйте це. Нам плювати. Нам плювати на 5,3 мільярди наших грошей платників податків". А потім стали чинити ще більший тиск на слідство.

Чому це сталося? Тому що дані документи показують, що американське посольство віддало ці гроші не уряду України, а НКО. І знаєш, хто власник найбільших з цих НКО?

Бек: Так. Джордж Сорос.

Джуліані: О, мій Бог! Ми антисеміти! Ми сказали ім'я Джордж Сорос!

Але я не антисеміт. Як прокурор я переслідував італійських злочинців, я переслідував єврейських злочинців, я переслідував будь-яких можливих злочинців, може навіть марсіанських.

Ці гроші йшли в демократичні НКО, і вони розікрали половину з них. Це розповіли мені чесні українці, яких насправді багато. Підкреслюючи, що за часів адміністрації Обами корупція була набагато гірша. І додаючи "Ви, американці, надсилаєте до нас таких, як Байден, а потім читаєте нам лекції про корупцію". А потім наші люди сміються над вами, тому що він і його син - це найбільш корумповані люди в країні.

Бек: У нас закінчується час ефіру. Чи ти можеш переконати мене, що це все вийде на світло? Що ці люди будуть засуджені?

Джуліані: Якщо я не помру. Так що їм краще вбити мене. Немає жодної причини, чому вони не повинні бути засуджені.

Ця справа має бути у федеральному суді. Я знаю федеральні суди краще всіх. Буде нескромно сказати, але я кращий і найбільш успішний прокурор США за останні 50 років.

Якщо хтось боїться бути обвинувачем на такому процесі, то я готовий бути спеціальним прокурором. І я засуджу кожного з них особисто.