«Зелена» влада може малювати нам паралельну реальність на телеканалах олігархів. Може «чорне» називати «білим». Розповідати цинічно, як нам всім краще стало жити з 2019 року і ще найкраще попереду. Однак всі ці низькопробні політтехнології «промивання мізків» не працюють. Адже кожен українець в реальності стає тільки біднішими. І відчуває на власній кишені повністю некомпетентні (а часто і злочинні) дії влади за останні півтора року. Особливо - завищені в рази тарифи на газ, за ​​якими у людей просто немає можливості платити, але влада свідомо не збирається їх знижувати.

 

Про це нагадує на своїй сторінці у Facebook політичний експерт Дмитро Корнійчук

Настрої в суспільстві чітко фіксує соціологія. Красномовно демонструє той рівень соціального «вибуху», який може статися в будь-який момент.

Так, січневе опитування КМІС показало кілька ключових тенденцій в суспільстві, аналізує політолог.

 

По-перше, 91,1% українців підтримують тарифні протести в Україні.

З одного боку, людей довели тарифами до того, що вони вже готові виходити на вулиці. Що для терплячих українців велика рідкість. З іншого боку - саме тарифну тему найбільше боїться влада. І закриття ряду телеканалів направлено на те, щоб вибити з інформаційної повістки обговорення тарифного питання. Однак тут «зелені» прорахувалися. І лідер опозиції Юлія Тимошенко, для якої питання зниження ціни на газ є принциповим, не збирається давати владі спуску.

 

По-друге, Тимошенко стала лідером по збільшенню довіри українців (в січні + 10% в порівнянні з груднем). А президентський рейтинг двічі прем'єр-міністра за місяць виріс в півтора рази.

З чим це пов'язано? Українці бачать: Тимошенко - це єдиний політик, яка багато років послідовно бореться за зниження тарифів та інші соціальні права українців. І зараз саме Тимошенко стала парламентським «рупором» простих людей, які страждають під гнітом «зелених» грабіжницьких тарифів. Людей, проти яких держава при цій владі веде війну.

Мало того, саме глава «Батьківщини» не допустила призначення повноцінним главою Міненерго ідеолога тарифного геноциду Вітренко. А також підготувала законопроект про продаж українцям газу власного видобутку і палива з підземних сховищ, прийняття якого дозволить відразу ж знизити тарифи до 3 грн за куб.

Українці також пам'ятають, що під час прем'єрства Тимошенко, незважаючи на сильну світову кризу, тарифи на газ ніхто не піднімав.

 

По-третє, 55, 4% українців підтримують зміну Кабміну, а 60, 7% - дострокові парламентські вибори.

Тобто ми бачимо, що українці ще залишають невеликий шанс «зеленій» владі зупинитися у своїй жадібності, в своєму цинічному грабунку країни і людей. Дають останній шанс «перезапустити» Кабмін із залученням професіоналів-державників, які в першу чергу жорстко припинять тарифну вакханалію.

В цілому ж влада, схоже, остаточно втратила інстинкт самозбереження, віддавши країну на повне розграбування олігархам. В першу чергу - драконівськими тарифами для населення. Ось тільки не олігархи понесуть відповідальність, коли розлючені люди вийдуть на вулиці і прийдуть вимагати відповіді у «зелених». А розплачуватися будуть ті, хто для цих олігархів приймали антисоціальні рішення, користуючись владою. Тобто - президент, Кабмін, фракція «Слуга народу».