Фронтмен популярного українського колективу "Бумбокс" Андрій Хливнюк не вважає геройством відмову від виступів в Росії. За його словами, відмова від бізнесу в Росії - це питання честі.

Про це Андрій Хливнюк заявив в програмі "Зе Інтерв'юер". На момент початку трагічних подій в Криму та на Донбасі, "Бумбокс" входили в десятку українських артистів, які давали концерти в Росії.

 

"Є речі, які важливіші за славу. Це долі і життя людей таких, як і ти. І не можна від цього відгородитись славою. Не можна ігнорувати події настільки важливі. Це питання твоєї гідності. Як громадянина. Це дуже важливо для мене. Ці пацани і дівчата, яким нічого не треба було говорити, вони просто почали захищати свою державу, коли трапилося таке горе. Вони справжні герої, а не артисти, які втратили якісь концерти, бізнес. Люди втрачають кінцівки, життя втрачають", - наголосив Хливнюк.

 

За словами музиканта, він не з тих, кого в першу чергу цікавить успіх та слава.

Я не з тих музикантів, які мріють про славу. Успіх - це не головна мета. І я не один. Є багато нормальних музикантів, акторів, які відмовилися від концертів. Тому мені не самотньо в цьому статусі, якщо так можна сказати, - додав він.