Warner Bros. Television Group прийняла рішення відсторонити творця серіалів "Стріла", "Флеш" та "Супергерл" Ендрю Крейсберга через звинувачення у сексуальних домаганнях, повідомляє CNN.

 

Наголошується, що студія почала розслідування інциденту. "Ми серйозно ставимося до всіх звинувачень у неналежному поводженні і прагнемо створити сприятливе робоче середовище для наших співробітників", - заявили у Warner Bros. Television Group.

 

Про звинувачення Крейсберга у сексуальних домаганнях 10 листопада повідомило видання Variety. В опублікованому матеріалі видання посилається на те, що звинувачення були висунуті 19 незалежними джерелами, які були об'єктами або свідками домагань, жодне з яких не було названо. Повідомляється, що Крейсберг "часто торкався людей без дозволу, просив жінок зробити йому масаж або цілував їх без заохочення з їхнього боку".

 

Раніше повідомлялося, що телеканал Netflix прийняв рішення припинити роботу над серіалом "Картковий будиночок" зі Спейсі у головній ролі. Рішення було прийнято після того, як актор Ентоні Репп заявив про те, що Спейсі домагався його на вечірці у 1986 році, коли Реппу було 14 років. Сам Спейсі заявив, що не пам'ятає цього епізоду.

 

Пізніше стало відомо про те, що Спейсі не отримає почесну нагороду телевізійної премії "Міжнародна Еммі".

3 листопада 9 колег по "Картковому будиночку" звинуватили актора в сексуальних домаганнях.