У Universal Studio в Голлівуді з 24 листопада відкрили для відвідувачів парк розваг "Чарівний світ Гаррі Поттера" зі школою магії Хогвардс, стилізованими крамницями та казковим світловим шоу.

Про це повідомляє Mashable.

 

Зазначається, що шанувальники книг та фільмів про Гаррі Потера матимуть змогу відвідати магічну школу Хогвортс протягом усіх новорічних та різдвяних свят. Казковий замок вже не вперше відкривається для відвідувачів, але організатори обіцяють що цьогоріч світ Гаррі Потера буде ще яскравішим, ніж минулі рази. Фантастичний парк працюватиме до 8 січня 2018-го року.

 

Творці "Чарівного світу Гаррі Поттера" розповідають що прикрасили станцію Хогсміт, поселення неподалік Гоґвортса та сам замок штучним снігом, ілюмінацією та безліччю гірлянд. А тому, навіть у теплому Лос-Анджелесі штату Каліфорнія, де сніг випадає не так часто, можна відчути різдвяну атмосферу всесвіту Гаррі Поттера.

 

Також організатори пообіцяли неймовірний салют та чарівне освітлення, яке буде змінюватися кілька раз за ніч поєднюючи музику з фільмів про Гаррі Поттера та зображення різдвяних привидів, студентів на мітлах та сяючі дерева.

Цьогоріч в The Wizarding World of Harry Potter відкрито чимало нових магазинів, ідентичних до тих, що й у книгах Джоан Роулінг та фільмах за їхніми мотивами. Там можна придбати чарівні палички різних персонажів, одяг та сувеніри з емблемами Гоґвортсу, Гоґвортс-експресу та з цікавими цитатами. Також у парку можна буде скуштувати традиційні святкові страви.

 

"Чарівний світ Гаррі Поттера"


На будівлю Хогвартсу проектуватимуть тематичні зображення


У парку працюватиме безліч тематичних крамниць

 


Відвідувачі матимуть змогу скуштувати святкові страви


Глядачі матимуть змогу переглянути різні вистави про Гаррі Поттера