До Києва приїхала модель, дієтолог і мама мільярдера, відомого винахідника, засновника компанії Tesla Motors - Ілона Маска, 69-річна Мей Маск. Завтра вона виступить на одній з міжнародних бізнес-конференцій.

Зіркова матуся на ефір програми "Сніданок з 1+1" завітала у стильному світло-сірому пальто, підкресливши талію срібним пояском, а також в білих штанах широкого крою та в білих черевиках. Свій образ мама Ілона Маска доповнила яскравою ягідною помадою та срібними сережками-кільцями.

 

 

В телеефірі Мей Маск розповіла, як їй вдається дотримуватися балансу між успішною кар'єрою і особистим життям, як вона проводить дозвілля з сім'єю і як тримає себе у формі.

Я займаюся спортом, багато гуляю і намагаюся висипатися, адже здоровий сон позитивно впливає на зовнішність. Що стосується харчування, я дуже ретельно стежу за своїм раціоном, оскільки можу швидко набирати вагу. Тому невеликими порціями їм багато овочів, фруктів, каш, горіхів, в моєму раціоні завжди є суп з квасолі і цільнозерновий хліб,
- зізналася знаменитість.

 

 

Журналісти програми також поцікавились в матері Маска, як вона відпочиває і чи часто проводить дозвілля з сином Ілоном.

"Мені здається, моя сім'я вважає, що я взагалі не відпочиваю. Але з родиною ми теж проводимо багато часу. У мене десять онуків. З дітьми моєї дочки Тоски я бачуся 2-3 рази в тиждень, вони часто залишаються у мене, коли дочка знімає новий фільм. З онуками синів - Ілона і Кімбал - зазвичай зустрічаємося по неділях. Всією сім'єю ми обов'язково збираємося на День подяки і проводимо разом кілька днів, часто ходимо в походи", - підсумувала Мей.