Творці "Гри престолів" зніматимуть нові епізоди "Зоряних воєн" - DW

Девід Беніофф та Деніел Бретт Вайсс переходять від семи царств до далекої галактики. Після того, як робота над "Грою престолів" завершиться у 2019 році, пара кінотворців опікуватиметься новими серіями "Зоряних воєн".


Девід Беніофф (ліворуч) та Деніел Бретт Вайсс

Девід Беніофф (ліворуч) та Деніел Бретт Вайсс

 

Творці хітового телевізійного серіалу "Гра престолів" писатимуть сценарій і займатимуться створенням нових епізодів культової саги "Зоряні війни".

Нові фільми, зроблені Девідом Беніоффом та Деніелом Бреттом Вайссом, будуть відокремлені від основної саги про Скайвокера, яка бере свій початок з 1977 року з оригінального фільму режисера Джорджа Лукаса "Зоряні війни".

Також ці фільми будуть відокремлені від нещодавно оголошеної трилогії, яку зніматиме досвідчений режисер "Зоряних воєн" Раян Джонсон, повідомила 7 лютого компанія Walt Disney Company, якій належать права на "Зоряні війни".

 

Кетлін Кеннеді, президентка Lucasfilm, дала високу оцінку дуету з "Гри престолів". "Девід і Ден є одними з найкращих оповідачів історій, які сьогодні працюють", - сказала вона. - Їхнє вміння створювати складних персонажів, глибину розповіді та багатство міфології виведе на новий рівень та зробить "Зоряні війни" неймовірно захопливими".

 

Беніофф і Вайсс, які написали сценарій та спродюсували телевізійний фентезі-серіал для HBO, що виборов головну премію "Еммі" 2016 року, висловили своє захоплення можливістю працювати над проектом.

 

"Влітку 1977 року ми подорожували далекою, далекою галактикою і відтоді ми мріяли про це, - сказали творці у спільній заяві. - Для нас ця можливість є честю, ми трохи налякані відповідальністю, яка на нас лягає, але ми з нетерпінням чекаємо на початок роботи, щойно закінчиться робота над фінальним сезоном "Гри престолів".

 

"Зоряні війни: останній джедай" - останній фільм із саги, який пройшов у кінотеатрах

 

Дати та деталі будуть згодом

Сьомий сезон "Гри престолів" вийшов у серпні 2017 року. Вихід останнього восьмого сезону, який складатиметься з шести серій, запланований на 2019 рік.

Компанія "Дісней" не представила жодних дат чи деталей сюжету нових епізодів "Зоряних воєн".

"Зоряні війни" є одним із найприбутковіших кінопроектів в історії Голлівуду. Компанія Disney придбала компанію Lucasfilm у 2012 році. Два фільми, створені під керівництвом медіа конгломерату - "Зоряні війни: пробудження сили" (2015) і "Зоряні війни: останній джедай" (2017) - потрапили до десятки найприбутковіших кінокартин усіх часів. Вони зібрали у прокаті 2 і 1,3 мільярда доларів відповідно.