Хлопці з гурту «Без Обмежень» вирішили доповнити романтичну історію у пісні «Хочеш»; композиція «Сеньйоріта» , що створена з характерним стьобом від «ФлайzZzи»; звершення першого пункту творчого плану гурту «Janis i Я» та  музична новинка у форматі веб-синглу від Марії Бурмаки - така строката добірка.

 

ФлайzZzа - Сеньйоріта 

 

"Йов-йов, чуєш мала, як червони Феррарі ти мене завела", - співають у своїй новій роботі позитивні лучани з гурту «ФлайzZzа». Свіжа композиція команди отримала назву «Сеньйоріта» та стала першою новинкою після тривалої творчої паузи відомого колективу.

«Композиція «Сеньйоріта» створена з характерним стьобом від «ФлайzZzи» - її текст цілком міг би гарно пасувати для якоїсь комедійної кінострічки на кшталт зміни ролями жінки та чоловіка, а музика добре підійшла би для танців у популярному нині латино-американському стилі», - кажуть про новинку учасники колективу, який цьогоріч святкуватиме вісімнадцятий ювілей своєї спільної творчої діяльності.

На додачу до синглу, для всіх тих, хто любить співати або просто хоче детальніше розібрати текст пісні, музиканти також презентували офіційне лірик-відео, створене Назаром Дубиною.

«Ми переконані у тому, що українців необхідно регулярно «підзаправляти» позитивом, адже проблем та сірості у нашому житті часто-густо і так вистачає», - йдеться у прес-релізі. 

 

 

 

 

Без Обмежень - Хочеш

 

«Померти б із тобою в один день, та так не буває»... Чи все ж таки буває? Хлопці з гурту «Без Обмежень» вирішили доповнити романтичну історію, яку вони розповіли у пісні «Хочеш», за допомогою офіційного відеокліпу, дещо збагативши її новими сценарними фарбами та, звично для самих себе, залишивши місце для глядацької імпровізації.

Режисером новинки виступив Олександр Лазарев, а операторську роботу виконав Микола Толстих. Виробництво: Redrum Films.

Головні ролі кліпу «Хочеш» втілили Анастасія Аверіна та Антон Зимін. «За сюжетом, між головними героями відбувається певна взаємодія, відчувається, що за їхніми спинами існує якась історія - у них виникають спогади про спільне минуле і знову зароджуються стосунки... Я не знаю, які саме складуться відносини між нашими акторами надалі, але точно скажу, що їм було надзвичайно приємно та комфортно працювати один з одним, вони постійно жваво спілкувалися, про щось жартували», - пліткує лідер «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

За словами музикантів, композиція «Хочеш» без перебільшень є однією з найчуттєвіших робіт їхнього колективу і тому відео до неї було вирішено створити таке саме ніжне та світле. «У кадрі розгортається хвилююча історія любові, де реальність сплітається з уявним світом, мріями та спогадами. У глядача можуть виникати різні запитання чи версії того, що саме відбувається і що ж буде далі: ця розповідь має шанс на своє продовження, а її герої - надію на омріяне щастя?» - йдеться у прес-релізі нового кліпу «Без Обмежень»

 

 

 

Марія Бурмака - Інеєм

Відома українська співачка Марія Бурмака, яка наступного року відзначить тридцятирічний ювілей своєї творчої діяльності, презентувала новий авторський сингл під назвою «Інеєм». Свіжа композиція вирізняється з-поміж інших музичних доробків Марії нетривіальною манерою виконання - прохолодною, зимовою та кінематографічною.

«Інеєм взимку покриваються дерева, як морозними візерунками вікна. Інеєм покривається серце, коли хтось рідний стає чужим. А значить рідним і не був, буде хтось інший. Своє тепло ти відчуєш серцем. І це станеться обов'язково, так влаштований Всесвіт», - розповідає про новинку Марія Бурмака.

Варто зауважити, що окрім самої Марії (музика і текст), над композицією «Інеєм» також працювали Олександр Жижченко (музичне рішення), Валерій Косенюк (гітара) та Олександр Друкер (бас-гітара). Авторство фото на обкладинці синглу належить Андрію Кореню.

Додамо, що у своєму нещодавньому інтерв'ю Марія Бурмака зазначала, що планує і надалі видавати свої музичні новинки у форматі веб-синглів, а вже з часом скласти їх у єдиний пазл-альбом. «Альбоми на дисках зараз майже ніхто не купує, це йде в минуле, тому що існують онлайн-ресурси, які тут же скачують пісні і викладають у відкритий доступ в Інтернет. Всі вже мислять синглами, хоча, напевно, потрібно буде записати альбом - як подарунковий варіант», - коментує співачка, журналіст, професор та телеведуча.

 

 

 

 

Janis i Я - Чуєш, брате

 

Наприкінці минулого календарного року  «Нотатки» сповіщали про вихід дебютного треку «Чуєш, брате» у виконанні столичного проекту «Janis i Я», а також розповідали у тій публікації і про наступні творчі плани музикантів. Зокрема, серед них значилася прем'єра першого офіційного кліпу, яка таки відбулася декілька днів тому, 4 лютого 2018 року.

«Багато чого було під час зйомок - я і надягала крила з дротів, і ставала у кадрі «чорною пані», після якої ми ледь-ледь відмили ванну... Було досить важко зніматися в легких сукнях у холодному листопаді, щоб це виглядало дійсно правдиво, але все вийшло, за що я безмежно вдячна режисерці та всім учасникам нашої знімальної команди», - коментує вокалістка гурту Євгенія Гончарук.

«Це був мій перший досвід роботи в якості режисера. У кліпі багато енергії і сенсу, закладеного практично у кожній літері тих слів, які написала талановита Євгенія Гончарук. Спасибі гурту «Janis i Я» за можливість бути частиною вашої творчості! Спасибі всій команді! Ми вигадували, шукали, заморочувалися, будували, фарбували, кричали, мерзли і ще багато чого іншого робили разом... І це було круто!» - додає режисерка роботи Анастасія Михайлова.

Отже, друзі, ми разом із вами констатуємо звершення першого пункту творчого плану гурту «Janis i Я», а на черзі видання міні-альбому!

 

 

 

 

Джерело: Нотатки про українську музику