14 березні у Конгресі США  покажуть український фільм «Кіборги». Про це під час прес-конференції розповіла заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, передає INTV.

japarova_001_650x410

16 березня кінострічку покажуть у Гаазі, 17 березня - у Варшаві. А завершиться міжнародне турне фільму у Брюсселі 19 березня.

Як повідомила урядовець, у рамках показу, який організовує посольство України, глядачам роздаватимуть листівки з короткою інформацією про війну і автографом режисера, книгу з карикатурами українського художника Сергія Захарова, який побував у полоні терористів, а також будуть проходити панельні дискусії про ситуацію в Україні.

До того "Кіборгів" могли побачити лише у Відні - напередодні відкриття парламентської асамблеї ОБСЄ. На показі в кінотеатрі "Сінецентр" був справжній аншлаг. А серед глядачів можна було побачити не тільки українських дипломатів, представників діаспори, але й членів делегацій європейськиї країн.

"Судячи по тому резонансу, який був після показу у Відні, дуже емоційному, досить тривалому та інформаційно змістовному, кіно - це справді найкраший спосіб донести до простих глядачів, що відбувається сьогодні у нашій країні, які цінності важливі для людей, котрі тут живуть, які мрії вони мають. Власне, це підтверджують і численні запити на показ "Кіборгів з різних країн світу", - каже режисер фільму Ахтем Сеіталбаєв.

Без названия (1)

Він повідомив, що перемовини щодо показу фільму в Південній Кореї, Японії, Німеччині знаходяться на фінальній стадії. «Мрію, щоб широкий кінотеатральний прокат відбувся в Канаді», - сказав А. Сеіталбаєв.