Нью-Йорк - одне з найбільших і найгарніших міст світу. Якщо ви раптом будете мати нагоду побувати в цьому місті, то зверніть увагу на місця, які варто відвідати.

Тревел-гід Іван Компан рекомендує 10 місць, які варто відвідати в Нью-Йорку. 

 

Десять причин відвідати Нью-Йорк

Times Square

 

Спробуйте оселитися поближче до цього місця. Тисячі людей, яскраві вогні реклами, почуття центру всесвіту швидко змусять забути вас про втому від перельоту і різницію в часі.

 

John's Pizzeria

 

Навіть, якщо ви не любите американської версії італійської їжі, враження від ефективності роботи персоналу вас вразить. Все дуже швидко і смачно.

 

Wall Street

 

Виспавшись в готелі з самого ранку біжіть в Downtown, щоб відвідати Wall Street і погладьте роги знаменитого бронзового бика. До речі, набережна, поруч з Wall Street - прекрасне місце, щоб розглянути Статую Свободи.

 

China Town

 

Якщо ви не ліниві і готові пройтися пішки заради нових вражень, йдіть назад в Midtown, пішки, по Бродвею, який, до речі, починається поруч з Wall Street. По дорозі зупиніться в China Town і перекусіть вонтонами в одній з китайських забігайлівок. Не лякайтеся білих кахельних стін і пластикових столів. Гастрономічні відчуття компенсують простоту оздоблення.

 

Little Italy

 

На десерт зайдіть в кондитерську в районі Little Italy. Крім вражень від італо-американського колориту, чашечка еспрессо і каноли з найніжнішим кремом з маскарпоне стануть прекрасним завершенням обіду.

 

Macy's

 

Якщо ви любите шопінг, то відвідайте Macy's, який розташований на перехресті 6-й авеню і 35-ої вулиці. Це цілий квартал, висотою в одинадцять поверхів, кожен з яких має має розміри як два футбольних поля.

 

Metropolitan Opera

Т

ут ви зможете послухати відомі бродвейські мюзикли. Професіоналізм та естетика вас вразять.

 

Metropolitan Museum

 

Один з найбільших музеїв світу точно заслуговує вашої уваги. Тільки будьте готові, що за цілий день ви не обійдете навіть половини музею. Він дуже великий.

 

Sylvia's

 

Ресторан Sylvia's - це еталон афроамериканської кухні.

 

Keens

 

НВ.

Саме в цьому закладі знімали одну з ключових сцен з генпрокурором, в серіалі "Мільярди". Відмінний нью-йоркський стейк і пляшка Cabernet Sauvignon стануть гідним завершенням вікенду в цьому великому місті!