Новий (або нульцевий, як висловився про нього Сергій Танчинець) альбом від «Без Обмежень» вже у мережі, а Pianoбой примірив на себе образ шкільного прибиральника для того, щоб зачепити важливу соціальну проблематику в новій роботі під назвою «Все Що Тебе Не Вбиває»

Pianoбой - Все Що Тебе Не Вбиває (Кліп)

Pianoбой примірив на себе образ шкільного прибиральника для того, щоб зачепити важливу соціальну проблематику в новій роботі під назвою «Все Що Тебе Не Вбиває». Своє свіже музичне відео співак присвячує «не таким, як усі», тобто дітям, над якими знущаються у школі однолітки, дітям, які чудово знають значення терміну «булінг» (цькування, - англ.).


 

Режисером кліпу виступив Гео Лерос. «Ті, хто нас любить, завжди роблять нас тільки сильними, а ті, хто ненавидить - нестримнішими», - стверджує Pianoбой, який, разом із тим, закликав своїх прихильників ніколи не боятися бути не схожими на інших, виділятися з-поміж сірого соціуму.

«Цей кліп - трушна кіношна історія, яка зачіпає кілька важливих на мою думку тем: тему булінгу у школі, тему сильної особистості у системі, якій важко та яка фактично не має права на те, щоб бути інакшою. Пісня «Все Що Тебе Не Вбиває» - дуже бойовий трек, це пісня людини, яка готова боротися, долати життєві труднощі на шляху до мрії. Тобто, по суті, це композиція про досягнення мети», - розповідав на знімальному майданчику Pianoбой.

Разом із прем'єрою кліпу «Все Що Тебе Не Вбиває» Дмитро Шуров також оголосив про запуск своєрідного флешмобу у стрічці коментарів під ним. Відтак, якщо ви бажаєте послухати виступ Pianoбоя на власному шкільному випускному у травні, просто залишайте коментарі про новий ролик на сторінці у YouTube, додаючи до них номер рідної школи та назву вашого населеного пункту.

Українська музика: Pianoбой - Все Що Тебе Не Вбиває

 

 

 

 

Без Обмежень - Буду з тобою! (Альбом)

 

 

 

Всього лише чотири місяці роботи і вуаля - новий (або нульцевий, як висловився про нього Сергій Танчинець) альбом від «Без Обмежень» вже у мережі! Загалом свіжа платівка «Буду з тобою!» вмістила у себе сім основних треків і один бонус у вигляді пісні Миколи Мозгового, загальною тривалістю трохи менше тридцяти хвилин.

Саунд-продюсер релізу: Артур Данієлян.

«Перша пісня альбому, як не дивно для квітня, але про листопад. Це метафора наших з вами життєвих ситуацій та взаємовідносин між чоловіком та жінкою, між людьми в цілому. За нею розташувалася найпотужніша за саундом та енергетикою композиція з усього альбому, власне, тому ми і вирішили назвати весь реліз на її честь - «Буду з тобою!». Це життєствердна пісня, написана у співавторстві з моїм другом Олегом Ходачуком і мені дійсно здається, що вона має припасти до смаку чи не кожному слухачу. Далі на слухачів чекає надзвичайно світла і тендітна пісня, яку ви, напевно що, чули не один раз, адже саме «Хочеш» стала першим оприлюдненим синглом з цього альбому. Вона писалася на кухні у затишній атмосфері, хоча там я пишу не багато своїх пісень - частіше вони пишуться на студіях, репетиціях, тощо. Наступну композицію ви могли почути ще років десять тому в альбомі Underground, але зараз нам захотілося до неї повернутися. Раніше вона називалася «Трек №4», а зараз отримала назву - «Моя країна». Вона описує все те, що ми з вами зараз переживаємо. Ми зробили у ній певні технічні аранжувальні деформації, від чого вона зазвучала набагато потужніше, по-новому. Продовжуємо шлях альбомом важливою для всіх нас піснею «Воля» - піснею про наші намагання бути сильними і самодостатніми людьми. Вона стала саундтреком українського фільму-детективу про події на сході України під назвою «Позивний Бандерас», який можна буде побачити восени цього року. Далі йде композиція «Хто я», присвячена нашим спортивним героям з параолімпійської збірної України, які прекрасно себе проявили на зимовій олімпіаді. Що стосується наступної композиції «До небес», то вона з'явилася вже наприкінці нашої роботи над платівкою. У цьому альбомі початково мало би бути сім треків, але нам таки вдалося гармонійно вплести її у реліз. І остання робота - наше бачення пісні геніального українського музиканта Миколи Мозгового, на мою думку, це найкраща пісня про любов, яку мені доводилося чути», - розповів про кожен з треків фронтмен «Без Обмежень».

Додамо, що від 12.04.18 новий альбом «Буду з тобою!» доступний для прослуховування на SoundCloud, а вже за декілька днів має з'явитися і на всіх популярних сервісах із продажу музики.

А поки що:

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Хочеш [Прем'єра кліпу 2018]

 

 

 

Джерело: "Нотатки про українську музику"  та  YouTube