Яскравий і драйвовий гурт Wszystko, чи не єдиний у Львові кавер-бенд, який займається пропагандою саме української музики.

Окрім насолоди від голосу і таланту учасників гурту, ви відчуєте себе ніби на концерті улюбленої зірки, завдяки широкому репертуару, в якому можна почути пісні від Білоножка, Миколайчука і Зіброва до Бумбоксу, Другої ріки та Океану Ельзи. Також хлопці є резидентами декількох клубів, і є одним з найбільш виступаючих колективів Львова.

Ці хлопці посіли 5 місце серед 39 гуртів, що виступали на вуличних сценах Львова у рамках міжнародного джазового фестивалю «Alfa Jazz Street Music», увірвалися в ефіри радіостанцій. Їх можна зустріти на вулицях міста Лева, де вони так драйвово заряджають своїм співом перехожих, на Форумі Видавців, на різноманітних концертах в різних містах України.

 

 

WSZYSTKO створюють унікальне музичне свято, дивують вас авторським аранжуванням давно улюблених пісень в талановитому виконані, дарують незабутні враження! Неможливо втриматися від шалених танців, коли на сцену виходять справжні віртуози своєї справи з нестандартним підходом до найнесподіваніших хітів - те, на що скаржаться усі, хто потрапляє на концерти WSZYSTKO!

WSZYSTKO - це більше ніж кавер-бенд до складу якого входять:

  • Зіновій Карач - вокал, гітара, пшедскадзайкі
  • Максим Богут - фортепіано
  • Дмитро Слєпухін - електрогітара
  • Орест Смішко - бас-гітара
  • Анатолій Гора - барабани

Wszystko - Усміх твій таємничий (Богдан Весоловський cover)
Wszystko - Білий Сніг На Зеленому Листі (український твіст) 

 

 

джерело: photo-lviv.in.ua