Десятий ювілейний Віденський тиждень моди - MQ Vienna Fashion Week - розпочався у вівторок з показів українських дизайнерів Олени Буреніної та Оксани Мухи.

Одна з найважливіших подій європейського модного сезону проходить у Музейному кварталі австрійської столиці та триватиме до 16 вересня, повідомляє Укрінформ.

У головному павільйоні MQ Forecourt близько 65 дизайнерів представлять свої колекції перед вибагливою віденською публікою. Очікується, що протягом тижня ознайомитися з новинками у світі моди до MuseumsQuartier завітають понад 10 тис. відвідувачів.

Україна цього року вперше представлена на MQ Vienna Fashion Week. 

Молода і перспективна дизайнерка, яка стрімко завойовує позиції у світі української моди, а зараз виходить і на міжнародну арену, Олена Буреніна прибула до Відня з колекцією на тематику морського світу.

 

1536691945-8410-1


"Сюди ми приїхали з колекцією, яку вже представляла в Україні. Я захоплюся дайвінгом, і в цій колекції все з підводного світу - колорит, текстура, форми. Водночас, кілька луків доповнили колекцію спеціально для показу на MQ Vienna Fashion Week. Особливо цікавим є пальто з принтом леопардової мурени. Поки ніхто не використовує мурену, концентруючись на леопардові. Але це - тренд 2020 року", - заявила модельєр.

За її словами, цією колекцію вона хотіла привернути увагу до тієї шкоди, яка людина завдає підводному світу, а також просто продемонструвати всю красу, яка ховається під товщею води.

Колекції українського модельєра Оксани Мухи також побували вже в багатьох столицях світу. Дизайнер спеціалізується на весільних та вечірніх сукнях, сукнях для випускних балів і вечірок, створенні колекції лімітованих ліній в категорії Pret-a-Porter de lux.

 

1536691943-3764-1