Мексиканська актриса Сальма Хайек знялася в новій стильній фотосесії.

52-річна зірка Голлівуду стала головною героїнею листопадового номера мексиканського Vogue, на сторінках якого з'явилася у трендових образах, підібраних для зйомки нью-йоркським стилістом Анжело ДеСанто. Він вибрав для Хайек стримані осінні вбрання з нових колекцій таких преміальних брендів, як Bottega Veneta, Saint Laurent і Balenciaga.

Автором фотосесії виступив відомий англійський фотограф Алексі Любомирські.

 

 

Дві різні обкладинки свіжого номера глянцю були опубліковані на офіційній сторінці Vogue Мексика в Instagram. Редакція видання зазначила, що крім нових кадрів, в листопадовому номері з'явиться інтерв'ю, в якому Хайек зачіпає тему особистого життя, а також коментує скандал з сексуальними домаганнями в Голлівуді і розповідає про глобальний рух за рівність жінок #MeToo.

 

 

«В інтерв'ю з Vogue Сальма Хайек розповіла про вплив феміністської хвилі, що промайнула в усьому світі, на особисте життя і професійну діяльність. Мексиканка розповідає про своє бачення, про свої переконання і про свій досвід, який акцентує увагу на чіткій межі між Сальмою актрисою, жінкою, матір'ю і філантропом», - відзначають в мексиканському Vogue.