Українська співачка  Джамала представила свій новий кліп на пісню «The Great Pretender».

The Great Pretender - нова пісня і кліп Джамали. Багато хто добре пам'ятає пісню з такою ж назвою, яку виконував Фредді Мерк'юрі, але спільна у них лише назва. The Great Pretender - авторський трек Джамали про "великих удавальників, людей, які одягають маски, прикидаються кимось, щоб досягти успіху в житті":

«Чим більше я спостерігаю за людьми, тим більше розумію, що кожен з нас - це клубок протиріч. Ми всі прагнемо до чогось справжнього,  але в той же час суспільство, оточення, держава, та й вся сучасна цивілізація нав'язують нам правила гри. Найсильніші йдуть напролом, часто згораючи завчасно. Але більшість людей пристосовуються, надягають маски, прикидаються тими, ким вони не є насправді, для того, щоб досягти успіху в житті або домогтися якоїсь мети. Всі вони великі імітатори! », - ділиться Джамала.


Режисером музичного відео стала Анна БУРЯЧКОВА, відома завдяки своїм роботам для «Океан Ельзи», Pianoбой, «Друга ріка» та Brutto.

«На даний момент це, мабуть, моя найулюбленіша пісня Джамали - мені подобається все - текст, ідея, звучання кожного музичного інструменту. Мені подобається незвичайна Джамала, яка проявляється в кожній ноті цього треку. Ідея кліпу перегукується зі змістом пісні - адже що може бути цікавіше, ніж досліджувати суперечливу людську натуру? », - каже Анна.

 

Зйомки кліпу проходили у київському ДК ім. Королева і в декількох культових місцях Берліна, серед яких знаменита напівзруйнована церква кайзера Вільгельма, берлінський Акваріум, Колона Перемоги Siegessaule і міст Обербаумбрюкке.

 

 

 

«Для зйомок ми шукали місто, в якому наш головний герой виглядав би органічно, з яким можна було б взаємодіяти, і який був би одночасно аскетичним, фактурним і насиченим. Це, безумовно, Берлін », - розповідає Бурячкова.

 

 

"The Great Pretender" увійшла в п'ятий студійний альбом Джамали « Крила », реліз якого відбувся 12 жовтня. Всього на платівці десять композицій: сім українською мовою і три англійською. Серед музикантів, які взяли участь в роботі над релізом, - український джазовий піаніст Юхим Чупахін який живе в Нью-Йорку та гітарист групи «Океан Ельзи» Володимир Опсеніца. Альбом було записано на 211 Recording Studio і Istok Studio.