Нацвідбір на Євробачення 2019: став відомий порядок виступу артистів.

Порядок виступу артистів у Національному відборі визначився під час жеребкування.

У вівторок, 22 січня, став відомий порядок виступу учасників Національного відбору на Євробачення 2019. За право представляти Україну у міжнародному конкурсі цього року будуть боротися 16 виконавців. Порядок виступу визначився на жеребкуванні, яке провели серед конкурсантів.

 

 

Порядок, у якому виступатимуть артисти 

 

Перший ефір (9 лютого): 

 1. The Hypnotunez
 2. LETAY
 3. VERA KEKELIA
 4. ЦеШо
 5. YUKO
 6. MARUV 
 7. Brunettes Shoot Blondes
 8. BAHROMA

Другий ефір (16 лютого):

 1. Ivan NAVI
 2. ANNA MARIA
 3. KAZKA 
 4. КiRA MAZUR
 5. LAUD
 6. KHAYAT
 7. Braii
 8. Freedom jazz

Нацвідбір на Євробачення 2019: новачки і вже відомі артисти

Цього разу у Національному відборі на Євробачення 2019 беруть участь як новачки, так і ті, хто вже не вперше змагається за право представити Україну у пісенному конкурсі, але не зміг вибороти омріяну перемогу.

Нацвідбір знову радує якісним складом артистів, які виконують пісні у найрізноманітніших жанрах, переконаний музичний продюсер Національного відбору на Євробачення Руслан Квінта.

"До нас прийшли нові, молоді й цікаві артисти, зі своїм музичним баченням і вже сформованою популярністю. Є серед учасників і ті, кому в минулому році на етапі кастингу удача не посміхнулася. Приємно, що вони не склали руки і пробують свої сили знову", - каже він.

До слова, ще не всі учасники Нацвідбору визначилися, із якою піснею виступатимуть. Хоча у багатьох вибір давно зроблений. Так, Brunettes Soot Blondes будуть виступати із піснею "Houston", проте цю композицію гурт ще не презентував.

Один із фаворитів цьогорічного Нацвідбору - KAZKA. Гурт візьме участь у змаганні вже вдруге: минулого року артисти виступали у прямому ефірі із піснею "Дива". Проте з якою піснею  KAZKA виступить цього року - поки невідомо.

Відзначимо, що напередодні співачка Tayanna, яка увійшла до числа півфіналістів Нацвідбору, прийняла рішення знятися з конкурсу. Як стало відомо з результатів жеребкування, її замінить українська співачка Анна Корсун (MARUV).

 

Львів'янин IVAN NAVI  недавно представив композицію, із якою піде на Нацвідбір. Цією піснею буде All For The Love, музику до якої він написав сам.

 

 

Раніше Anna-Maria і KiRA MAZUR представили пісні, з якими виступлять на нацвідборі Євробачення-2019. Також стало відомо, з якою піснею виступлять група Braii, і колектив YUKO.

 

ANNA MARIA - My Road (Eurovision Ukraine 2019)

 

 

KiRA MAZUR - Дихати [Eurovision Ukraine 2019]

 

 

Braii - Maybe

 

 

YUKO - GALYNA GULIALA (lyric video, Eurovision 2019 edit)