Відомий гурт «Гайдамаки» зняв кліп до пісні «Чорна Рілля», що стала одним із саундтреків стрічки «Крути 1918». Нагадаємо, що зовсім нещодавно було оприлюднено ще один саундтрек до цього фільму у виконанні Христини Соловій.

Чоловіча історія про незламність духу вийшла напередодні 101 річниці бою на станції Крути.

Аби якнайкраще відтворити настрій фільму та композиції, учасники колективу знялись у двадцятиградусний мороз на середині Київського водосховища, де безкрайній крижаний простір послужив метафорою чистоти і вічності, у яку відійшли душі героїв, що полягли в історичній нерівній баталії, пишуть notatky.com.ua.

Оператором роботи виступив Міха Хайкін, а режисура ролика залишилася за учасниками гурту. «Було приємно долучитися до створення цьго кліпу! Дякую, «Гайдамаки», - пише у Facebook Міха.

Цікаво, що дана пісня є новою версію відомої з часів козаків-степовиків Подніпров'я народної пісні «Чорна рілля ізорана». «Наша композиція «Чорна рілля», як символ незламного козацького духу, що живе всередині кожного українця, стала саундтреком новоствореного кінофільму «Крути1918». Фільму про велику відвагу, кохання, а також про вічне життя у боротьбі», - йдеться у повідомленні від «Гайдамаків».

Зауважимо, що згадана кінострічка надійшла у прокат 7 лютого. Спочатку творці фільму «Крути 1918» планували презентувати його 6 грудня, однак потім вирішили зробити це ближче до річниці бою, яка припадає на останні дні січня. «Ми дійшли думки, що краще за все буде приурочити прем'єру фільму до днів пам'яті тих, хто сторіччя тому мужньо захищав нашу країну», - сказав продюсер стрічки Андрій Корнієнко.

 

ГАЙДАМАКИ - "Чорна Рілля"