Із 16-го до 19 травня уперше в Україні відбудеться Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF-2019.

Про це під час прес-конференції повідомив президент Всеукраїнської федерації середньовічного бою Володимир Янченко.

 

crop

 

Чемпіонат відбудеться у межах фестивалю з середньовічного бою у «Парку Київська Русь» (село Копачів Обухівського району на Київщині). У заході візьмуть участь 29 збірних команд з України та з-за кордону, зокрема, з Канади, Австралії та Нової Зеландії. Як повідомив Володимир Янченко, окрім змагань, під час чемпіонату відбуватимуться масові бої - бугурти. В перервах між боями на гостей Фестивалю чекає насичена цікава розважальна програма.

Урочисте відкриття змагань відбудеться у четвер, 16 травня, о 12:30. В суботу 18 травня, в 13:30 урочисто представлять збірні команди, а ввечері відбудеться наймасовіший бугурт «400 на 400 бійців», після його завершення - незвичайний середньовічний концерт. А в неділю після 17:00 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців.

Президент IMCF Хуберт Філіпяк зазначив: «Чемпіонат світу з середньовічного бою проводиться щороку і кожного року - у різних країнах. Таким чином, ми знайомимо жителів різних країн з цим прекрасним та видовищним видом спорту та популяризуємо його. Чемпіонати проводяться в цікавих історичних місцях, в середньовічних замках. Наприклад, минулого 2018 року Чемпіонат відбувався у середньовічному замку в м. Перт (Шотландія)».

Додамо, змагання відбудуться в десяти дисциплінах, в яких братимуть участь як чоловіки, так і жінки, зокрема, «щит та меч», «довгий меч», «древкова зброя» та інші.
До складу української збірної ввійшли бійці з усієї України: з Чернівців, Луцька, Києва, Харкова, Одеси, Горішніх Плавнів та інших міст.