Індійські археологи розкрили гробницю, вік якої оцінюється приблизно в чотири тисячі років. В ній були знайдені саркофаги часів Хараппської (Індської) цивілізації - третьої за часом появи давньосхідної цивілізації, повідомляє Naked science.

 

Наголошується, що знайдені гробниці представляли собою "труни на ніжках". У них були знайдені тіла двох жінок, а також золоті намиста, меч, лук, наконечники стріл і керамічні вироби.

 

33 

 

Хараппська цивілізація - третя за часом появи цивілізація після єгипетською і месопотамською. З трьох вона займала найбільшу площу, але дві інші проіснували набагато довше. Розквіт Індської цивілізації припав на 2600-1900 роки до нашої ери, вона розвивалася в долині річки Інд між 3300 і 1300 роками до нашої ери. В роки розквіту населення цивілізації досягало п'яти мільйонів осіб. Цивілізація займала території нинішніх Пакистану, Афганістану та Північно-західної Індії.

 

Раніше археологи за допомогою радара виявили в Норвегії 20-метровий поховальний корабель вікінгів. Наголошується, що корабель був знайдений на сільськогосподарських угіддях у південно-східній частині Норвегії. У країні було знайдено ще всього три кораблі, які збереглися настільки добре.