З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

Kyiv Art Week, тема якого цьогоріч звучить як Це не змагання (This Is Not ACompetition), включить в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво і великий ярмарок галерей і арт-об'єктів Kyiv Art Fair, розповідає НВ.

 

Фото: прес-служба Kyiv Art Week

 

Kyiv Art Week - щорічний міжнародний фестиваль мистецтва, популярний в Україні та вже добре відомий за її межами. У минулому році його відвідало понад 20 тисяч гостей. Фестиваль охоплює ряд локацій по всьому місту, де будуть представлені тематичні інсталяції та спецпроекти українських і міжнародних художників і кураторів.

Серед інших, в цьому році будуть показані спецпроект Phantom Models 6 в Національному музеї медицини України від актуального італійського художника Крістіана Фогароллі та кураторки Джулії Коллетти; експозиція на Володимирському ринку Footnote 11 Барбари Пивоварської та Гійома Роло.

 

Хлєбзавод. Євген ВалюкХлєбзавод. Євген Валюк / Фото: прес-служба Kyiv Art Week

 

Окреме велика подія в рамках фестивалю - щорічний ярмарок Kyiv Art Fair. Цього року він залучив сорок галерей, в тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. В єдиному просторі загальною площею до 5000 кв м відвідувачам будуть представлені з можливістю придбання близько тисячі арт-об'єктів понад 200 художників.

Офіційне відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться у четвер, 23 травня. Традиційно ярмарок буде проходити в комплексі Торонто-Київ, в самому центрі столиці, і триватиме чотири дні - з 23 по 26 травня.

 

Фото: прес-служба Kyiv Art Week

 

Повну програму Kyiv Art Week 2019 можна знайти на офіційному сайті фестивалю.