HBO показав тизер другої серії "Чорнобиля". 

Після першого епізоду рейтинг шоу на IMDB становив 9,5 балів.

Американський кабельний телеканал HBO представив тизер другої серії міні-серіалу "Чорнобиль" про аварію на Чорнобильській АЕС. Епізод отримав назву "Будь ласка, зберігайте спокій". Він вийде в ефір у понеділок, 13 травня, повідомляє 112.ua.

У другій серії покажуть екстрену евакуацію жителів міста Прип'ять, першу оцінку масштабів катастрофи та рішення, які приймали очільники СРСР. Зокрема, одіозну заяву голови комісії з ліквідації наслідків аварії Бориса Щербини: "Офіційна позиція держави: глобальна ядерна катастрофа в Радянському Союзі неможлива".

 

 

Серіал "Чорнобиль" стартував на HBO 6 травня. Перша серія отримала назву "1:23:45" - точний час вибуху на четвертому енергоблоці. Рейтинги епізоду виявилися безпрецедентно високими. На IMDB шоу отримало в цілому 9,5 балів з 10 можливих на основі 3,5 тисяч відгуків, а епізод 9,3 бала на основі майже 1300 відгуків. Відгуки на сайті Rotten Tomatoes також дуже позитивні - 93% "свіжості" на думку всіх критиків і 90% "свіжості" на думку топ-критиків. Користувачі сервісу присвоїли шоу 97% рейтингу.

Нагадаємо, режисером драми став Йохан Ренк ("Ходячі мерці", "Пуститися берега"), сценарії до всіх епізодів написав Крейг Мазін. Головні ролі в картині зіграли Стеллан Скарсгард ("Тор", "Дівчина з татуюванням дракона"), Емілі Вотсон ("Теорія всього", "Еквілібріум"), Джаред Гарріс ("Союзники", "Корона") і Джессі Баклі ("Табу", "Звір"). Частину натури для серіалу знімали в Києві. 

Скарсгарду дісталася роль Бориса Щербини, який очолював урядову комісію з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вотсон зіграла фізика-ядерника Уляну Хом'юк, якій доручили розібратися в причинах катастрофи на атомній електростанції. Гарісс перевтілився у радянського вченого Валерія Легасова, який також брав участь у розслідуванні аварії.