У мережі опублікували перший тизер-трейлер українського історичного екшена «Захар Беркут». Відео з'явилося на офіційній YouTube-сторінці FILM.UA Group.

 

«Тизер-трейлер для України доволі новий формат, традиційно з таким типом контенту працюють голлівудські мейджори на етапі, коли ще триває робота над постпродакшеном фільму. Масштаб проекту досягнув такого рівня для нашої індустрії, що треба робити трішечки більше, ніж завжди. Сподіваюсь, глядачі це оцінять», - заявив продюсер стрічки Єгор Олесов.

 

«Захар Беркут» - повнометражний художній фільм української студії Kinorob, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка.

 

Режисер стрічки - Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер - Джон Вінн, оператор - Юрій Король. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут».

 

Джон Вінн, Джефф Райс, Юрій Карновський та Раджа Коллінз - представники Голлівуду. Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.

 

В ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко та ін.

 

 

«1223 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути - потайки пробираються в табір та звільняють полонених.

 

Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога», - йдеться в синопсисі.

 

«Захар Беркут» став переможцем 9-го конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Бюджет фільму складає 75 млн грн, з яких 30 млн грн - підтримка Держкіно.

 

Фільмування стрічки проходило в Карпатах та під Києвом. Серед відомих місць зйомок було озеро Синевир та Манявський водоспад. За словами режисера, фільм знімали англійською мовою, але для українського прокату всю стрічку буде дубльовано українською.

 

Прем'єра «Захара Беркута» в Україні запланована на 10 жовтня 2019 року.

 

Джерело: Читомо