Студія анімації "Червоний собака" представила трейлер української повнометражної анімаційної стрічки "Віктор Робот". 

Мультфільм розповідає про подорож, в яку відправляються звичайний робот і маленька дівчинка, щоб знайти її дідуся, який потрапив до поламаного механічного світу.

Це перший повнометражний фільм студії і дебютний повнометражний фільм режисера Анатолія Лавренішина, повідомляє на Facebook Держкіно:

 

Традиційно, в день українського прийому на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів у Ансі Студія анімації "Червоний собака" представляє трейлер українського повнометражної анімаційної стрічки «Віктор_Робот».

Це перший повнометражний фільм студії і дебютний повнометражний фільм режисера Anatoliy Lavrenishin. Картина створюється за підтримки Держкіно, в класичній 2D-анімації з додаванням елементів 3D. Скоро результат безперервної трирічної праці сценаристки Анастасії Лавренішиної, 60-ох аніматорів, художників, 3D-спеціалістів, акторів озвучування, композитора Anton Baibakov та звукорежисерки Марії Нестеренко можна буде побачити на екранах кінотеатрів.

Актори, які подарували голос персонажам: Марія Аглоткова, Віктор Жданов, Римма Зюбіна, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марко Галаневич (ДахаБраха) і Dakh Daughters.