В Івано-Франківську з 11 до 14 липня проведуть фестиваль урбаністики та архітектури City Scanning Session ("Сеанс міського сканування"). Тема фестивалю Manufuturing (мануфактура майбутнього).

Основна локація фестивалю - завод "Промприлад" на Сахарова 23, і район навколо нього, там пройдуть головні дискусії та виставки.

 

City Scanning Session - це фестиваль про місто і для міста, подія організовується урбаністичною лабораторією MetaLab і проходить у форматі бієнале раз на 2 роки в Івано-Франківську. Сюди приїжджають художники, архітектори та урбаністи з різних країн світу. Мета події - подивитися на місто по-новому, з незвичного для повсякденного життя ракурсу та подумати про потенційні шляхи розвитку сучасних міст.

 

Промприлад, завод

 

Організатори підготували насичену програму подій: 4 дні безперервного "сканування" району і дискусій. Заплановано відкриття інсталяцій, мистецькі акції та виставки у несподіваних місцях, презентації результатів майстерень, резиденцій, а також тури районом фестивалю. Вечорами на відвідувачів чекають концерти і вечірки за участю музикантів і діджеїв з усієї України. Детальніше програму фестивалю можна вивчити тут.

 

Фестиваль City Scanning Session реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID України) та інших партнерів.