У Києві почав працювати музей "Становлення української нації", в якому представлені понад 100 воскових фігур видатних українців.

Про це йдеться на сторінці заходу у Fаcebook, повідомляє Укрінформ.

100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до сучасних видатних постатей нашої держави. Всі історичні сюжети в нашому музеї відтворені за описами істориків і підтверджені науковими організаціями. Зовнішній вигляд історичних постатей, їхній вік та одяг відповідають тому часу, коли відбувалась подія, показана в сюжеті, або тому періоду, коли вони були на піку своєї слави чи в період найбільшого піднесення. Тепер кожен на власні очі зможе побачити як виглядали козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Степан Бандера та інші відомі реформатори української нації", - зазначається в інформації про музей.

 

 

 

Сюогодні,4 серпня,  Києві пройшло освячення першого в історії України Музею становлення української нації, повідомляє РІСУ.

 Приміщення музею освятив Предстоятель ПЦУ Епіфаній, восковий двійник якого також є в музеї. "... Подивіться на моє фото з живим Епіфанієм і восковою фігурою - відрізнити ну нереально", - цитують  журналісти і відзначають високу якість ляльок.

 

 

"Експозиції нереальні. Самі фігури як живі, просто кожен волосок, нігтик, тріщинка на губах і пора на обличчі. Костюми фігур - що не експонат, то просто шедевр, відточена кожна деталь", - коментують відвідувачі.

До слова, фігура Епіфанія в музеї стоїть поруч з фігурою Філарета. Між ними знаходиться копія Томосу для України.

Відкриття музею для відвідувачів відбулося 3 серпня, знаходиться він в будівлі музею Другої світової війни в Києві

Загальна площа експозиції становить 1700 квадратних метрів. В музеї можна оглянути 25 сюжетних композицій, де кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо та відео контент, пристрої віртуальної реальності, які дають змогу відчути атмосферу епохи.