У Відні з успіхом пройшов масштабний фестиваль електронної музики і візуального мистецтва просто неба "Українська ніч".

У заході в Музейному кварталі в центральній частині столиці Австрії взяли участь понад 2 тисячі відвідувачів, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Це - ключовий і наймасштабніший проєкт Двостороннього року культури Україна-Австрія. Усі складові програми цього міні-фестивалю - спроба переосмислити українську культурну традицію від етніки до модернізму, представити її австрійській публіці в актуальному, привабливому ключі, використовуючи сучасні підходи та технології", - заявив генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Подія була організована Українським інститутом у рамках програми Двостороннього року культури Україна-Австрія 2019. Вхід на був вільний, тож участь в ньому окрім відвідувачів, які цілеспрямовано йшли на "Українську ніч", взяли також і просто перехожі, які в цей час прогулювалися біля найбільшого музейного комплексу столиці Австрії.

Хедлайнером музичної програми "Української ночі" стала ONUKA, відома вже не лише в Україні, а й в багатьох країнах Європи.

 

 

Кульмінацією вечору став спеціально створений для цієї події 3D-маппінг "Discover Ukraine: Bit by Bit" - світлова анімована проєкція за мотивами українських мозаїк 1960-70-х років на будівлю Музею Леопольда.

 

 

 

 

 

Нагадаємо: рік культури Україна-Австрія 2019 - це двостороння ініціатива керівництва двох держав, проголошена з метою інтенсифікації культурного діалогу для розбудови довіри і взаєморозуміння. Основними організаторами року є: Австрійський культурний форум в Києві, Австрійське бюро кооперації у Львові, Український інститут та Посольство України в Австрії.