У Лондонському торгово-розважальному кварталі Сохо відкрили новий невеликий театр The Boulevard theatre, сцена якого обертається, а стільці переміщуються в залежності від формату шоу. Про це повідомляє архітектурний журнал Dezeen.

 


 

У театрі на бульварі є партер та балкон, які обоє обертаються незалежно, разом зі сценою, яка рухається вгору та вниз, що робить можливим широке різноманіття різних конфігурацій.

 

 

Особливість театру на 165 місць полягає в тому, що можна змінити розташування його сцени, а також крісел у партері та на балконах одним натисканням кнопки. Така сучасна технологія була вперше запроваджена в будівлі колишнього стриптиз-клубу Raymond Revuebar Пола Реймонда, внучка якого - відома актриса Фон Джеймс - допомогла реалізувати проєкт для популяризації цього місця.

«Для мене це все про вшанування мого діда, моєї спадщини, а також Сохо. Це місце зіграло настільки важливу роль у локальній історії нашого «села» Сохо, що для нас життєво важливим є повернути місце для виступів і розваг», - розповіла Фон Джеймс журналістам під час екскурсії у будівлі театру.