Нові часи диктують нові правила, зокрема, і для сексуальних сцен у кіно. Гільдія акторів США - Американська федерація працівників телебачення та радіо - запровадила нові правила, покликані запобігти сексуальним домаганням та неналежній поведінці на знімальному майданчику - як відповідь на рух #MeToo, розповідає ВВС.


Тепер з акторами будуть проводити зустрічі тет-а-тет координатори інтимних сцен, щоб актори могли чітко дати зрозуміти, на що саме погоджуються, пише Independent.

"Згідно з правилами, координатори інтимних сцен повинні до початку роботи над фільмом провести зустрічі з продюсерами, директорами та авторами, щоб визначити точні межі оголеності, які очікуються, та особливості симульованого сексу відповідно до сценарію", - розповіла голова акторської спілки Габріель Картеріс, відомої за роллю в серіалі "Беверлі-Гіллз, 90210".

Координатори також допомагатимуть з режисурою сексуальних сцен, щоб переконатися, що безпеці акторів нічого не загрожує і що їм комфортно на зйомках.

Нові правила визначають ролі та обов'язки координаторів, при цьому дозволяючи гнучкість, потрібну для різних фільмів та серіалів, каже засновниця асоціації спеціалістів з інтимних сцен Аманда Блюменталь.