В ці непрості наші часи я би радила поезію Ліни Костенко, як ліки. Це наш генетичний антивірус проти будь-якої пандемії байдужості, страху, розпачу.

Про це йдеться у привітанні до Дня народження Ліни Костенко,  яке Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко розмістила на своїй Facebook-сторінці.

«Сьогодні день народження і ювілей в однієї Великої Жінки... У Ліни Костенко... Знаєте, чим мені подобається і чим мене захоплює поезія Ліни? У ній є все. На будь-який випадок, на будь-який настрій, на будь-який час. Це поезія, що не буває неактуальною», - зазначила Юлія Тимошенко.

У творах видатної письменниці, наголосила лідер «Батьківщини», можна знайти розуміння, розраду та підтримку на всі випадки життя.

«Іноді вранці я відкриваю її книгу і навмання обираю вірш, рядок, як настанову на новий день. Я знаходжу в ній пораду, підтримку, розуміння. Це чудово працює. Пані Ліна дає надію. Її поезія - не оповідь байдужого спостерігача. Це - підказка, мотив, допомога у подоланні проблем. Це дороговказ до звитяг і успіхів. Навіть якщо йдеться про досі небачені людством виклики», - зауважила Юлія Тимошенко.

Твори Ліни Костенко, переконана Голова «Батьківщини», мають цілющу силу, зцілюють душу та серце і допомагають у найнепростіші часи.

«Що б не сталося, яка біда би не прийшла до нашого дому, - кохання все здолає, добро переможе, Любов дасть новий шанс і сили знову стати щасливим. З Днем народження, пані Ліно! Дякую Вам! «І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!» - резюмувала Юлія Тимошенко.