Наступна, 93-а церемонія вручення премій «Оскар» повинна відбутися тільки в лютому наступного року, однак Американська академія кінематографічних мистецтв і наук розглядає можливість перенесення церемонії на більш пізню дату. Про це Reuters розповіли кілька джерел.


Джерела, що говорили на умовах анонімності, уточнюють, що на даному етапі остаточні плани не затверджені. На даний момент проведення церемонії як і раніше планується на 28 лютого 2021 року.

«Ймовірно, [церемонія] буде відкладена», - розповів журналу Variety один з джерел, знайомий з ходом обговорення. Співрозмовник, втім, попередив, що деталі, включаючи можливі нові дати проведення церемонії, все ще обговорюються і не представлені офіційно. Ще одне джерело стверджує, що на даний момент дата трансляції вручення премій - 28 лютого на телеканалі ABC - все ще залишається без змін.

Коли в квітні через COVID-19 Академія оголосила про нові тимчасові зміни в правилах відбору претендентів на «Оскар», президент Академії Девід Рубін в інтерв'ю Variety уточнив, що поки передчасно говорити про те, як зміниться церемонія вручення премій в 2021 році, після закінчення пандемії.


Згідно з традиційними правилами відбору, на «Оскар» можуть претендувати тільки фільми, які протягом як мінімум семи днів перебували в кінопрокаті в окрузі Лос-Анджелес. Однак в цьому році на висунення можуть претендувати і фільми, спочатку заплановані студіями до кінопрокату, однак випущені тільки в цифровому форматі.
Нові правила також допускають, що до участі допускаються фільми, що знаходилися в кінопрокаті в Нью-Йорку, Чикаго, Майамі, Атланти і Сан-Франциско, а не тільки в Лос-Анджелесі.

Представники Академії відмовилися коментувати ці повідомлення.