Редакція ВВС попросила читачів надіслати свої фотографії на тему "вид з мого вікна" під час карантину через поширення коронавірусу. Ось декілька фотографій, надісланих з усього світу.

 

Перше фото NG MEI YI із Сінгапуру.   Ng Mei Yi: "Важливо залишатися доглянутим, навіть коли нікуди діватися. Ще один тихий вечір на фоні річки Калланг за вікном".

 

Наступні фото:

 

Dog looking out of a window

Фото NINA DURTNALL   Nina Durtnall: "Життя на карантині  для нашого собаки Декса, в одному з найбільш зручних місць для споглядання саду. Він приніс різноманіття та затишок під час нашого сидіння вдома".

 

Presentational white spaceCat at the window

Фото MATT CROMPTON    Matt Crompton: "Вид з мого вікна, коли сонце сходить. Ви просто можете побачити силует кота Реджі під час спостереження".

 

Tree

Фото SOPHIE EMENY    Sophie Emeny: "Я застосував творчий підхід, щоб зафіксувати багаторічне дерево, що росте за моїм вікном. Використовуючи руку, щоб покрити зовнішній край моєї лінзи, я домігся нерівномірного ефекту шпильки".

 

Presentational white spacePeople on a path

Фото JACEK WOSKO   Jacek Wosko  з Польщі, Варшава:"Мій погляд на доріжку заднього двору, де розмовляють сусіди, дотримуючись соціальної дистанції".

 

Boy looking out of a window

Фото LINDSAY OAKES   "Мій син спостерігає за тим, як мій чоловік - садівник  виконує обрізку живоплоту в нашому  саду. Син залишався всередині зі мною, а потім вийшов, щоб допомогти  наприкінці. Дуже рада цьому, бо він був зі мною цілий день, поки я працюю з дому ".

 

Woman doing some yoga in Ontario, Canada

Фото ROBBY BERNSTEIN  "З мого вікна у ванній кімнаті видно віртуальний клас пілатесу, через iPad, у саду".

 

Presentational white spaceModel train

Фото ADRIAN SANT   
"Подивіться з мого вікна на мініпоїзд, який терпляче чекає на сусідських онуків-пасажирів"

 

Oil rig

Фото THOMAS GEORGE    "Я працюю на морській буровій установці на східному узбережжі Індії. Мені не вдалося повернутися додому і в даний час я застряг на буровій платформі протягом 80 днів. Циклон" Амфан "робить погляд зовні нудним і похмурим".

 

View of Glasgow at sunset

Фото CALLUM SUTHERLAND   "Я з Бейлістона, Глазго.Вид з горища на захід у місті".

 

Flowers in a garden in Lincolnshire

Фото NICOLA NEWBERY  "Цвітіння весняних квітів у моєму саду під час карантину було чудовим джерелом радості. Зазвичай навантажений дорожній рух у нашому селі абсолютно безлюдний".

 

Presentational white spaceTwo toys in the window

Фото CATHERINE WILLIAMS   "Ця пандемія пройде і життя піде далі".

 

Presentational white space

The next theme is "home-made" and the deadline for entries is 2 June 2020.