Відбулася прем'єра першого ветеранського серіалу про АТО. Автори планують відзняти продовження влітку.

На  YouTubі відбулася прем'єра першої пілотної серії серіалу «Точка нуль», повністю створеного ветеранами АТО.

Усі ролі також виконали учасники бойових дій, вони ж стали і авторами і спонсорами проекту. Основні сцени було знято у 169-му навчальному центрі ЗСУ «Десна».

Україна, Донбас, 2015 рік. Молодий і недосвідчений військовий журналіст приїжджає на передову. Він сповнений юнацького завзяття і бажання спілкуватися. Але війна зустрічає його так само, як робить це з усіма. Несподівано, різко і жорстко. Прямо з автомобіля, на якому він приїхав, журналіст потрапляє у саму гущу подій. Перша серія "Точки Нуль" - це історія, розказана Сергієм Лещенком, відомим також як "Сайгон". Серіал "Точка Нуль" - це реальне життя на реальній війні, реальних військових. Це все - не вигадані історії, так воно і було насправді. І в головних ролях знялися люди з передової...

 

 

Креативним продюсером серіалу став Андрій Стельмах, режисером виступив Олександр Маринюк. Проект також підтримало військове телебачення Міністерства оборони України. Першу серію було знято за кошти продюсера серіалу Олександра Матяша. Для продовження проекту команда планує шукати джерела фінансування.

У коментарі Тижню Матяш зазначив, що наразі прописаний синопсис фільму, який буде складатися з десяти серій по 25 хвилин. Кожна серія буде присвячена одному типажу або події, яка мала важливе значення для перебігу війни: одна серія буде про волонтерів, інша про окупацію Криму тощо. Основні події в серіалі основані на реальних епізодах АТО/ООС.

 

Зйомки наступних серій мають розпочатися влітку цього року.