Голлівуд відновить зйомки 12 червня. Це рішення ухвалила влада Каліфорнії.

 

Зйомки кіно- і телепроектів можуть бути відновлені в Каліфорнії вже 12 червня, заявила влада штату.

Згідно із заявою Міністерства охорони здоров'я Каліфорнії, продюсерам знадобиться дозвіл місцевих органів охорони здоров'я, щоб знову приступити до зйомок.

Зйомки по всьому світу були припинені в середині березня, щоб стримати поширення пандемії.


Нагадаємо, раніше на цьому тижні робоча група, що складається з представників найбільших голлівудських кіностудій і профспілок, запропонувала проводити велике тестування на коронавірус, щоденну перевірку симптомів і вжити інших заходів обережності, щоб актори і члени знімальних груп могли повернутися до роботи.

Кіногільдіі і профільні союзи підписали документ, який зайняв  22 сторінки. У ньому викладені протоколи безпеки для виробництва фільмів, серіалів і телешоу в епоху коронавірусу.

Список правил співробітники кіногалузі розробили спільно з експертами в області санітарії та епідеміологами:

Учасники знімального процесу будуть регулярно проходити тестування на коронавірус, вимірювати температуру, використовувати дезінфектори, засоби індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанціі.

Зйомки в студії за участю «живої» аудиторії відтепер не заохочуються. Також, як і задіяння масовки.В разі крайньої необхідності в кожному окремому випадку доведеться розробляти схеми соціального дистанціювання. А для створення масових сцен буде використовуватися комп'ютерна графіка.

Неможливо також дотримуватися жорстких правил, якщо в сценах передбачені бійки або ж використання складного гриму.