Кількість мешканців Києва, в яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 57 людей. Серед них четверо медиків.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збiльшилась на 57 людей. Серед них четверо медиків. Один випадок за минулу добу - летальний. Усього за період пандемії від коронавірусу в Києві померли 80 людей. На сьогодні в столиці вже 3580 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", - повідомив Кличко.

Серед тих, що захворіли: 30 жінок віком від 26 до 78 рокiв і дівчинка 15 років. А також 23 чоловіка від 18 до 72 рокiв і троє хлопчиків - одному менше місяця, двом іншим - 15 та 17 років.

«Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили у Подільському районі -18. Деснянському - 10. Та в Дніпровському - 9 випадків», - зазначив Віталій Кличко.

 

Столиця поки не може перейти до наступних етапів послаблення обмежень.

«Хочу зазначити, що показник кількості хворих на 100 тисяч мешканців за останніх 5 днів становить понад 15 людей. За цим критерієм Київ, на жаль, не може переходити до наступних етапів послаблення обмежень. Тому, говорити про відкриття ресторанів, басейнів, дитячих таборів і так далі - поки зарано», - наголосив Кличко.

Він додав, якщо цей критерій перевищить 24 хворих на 100 тисяч населення, місто буде вимушене повернутися до обмежень.

 

Один зі столичних дитсадків закрили на карантин, а ще два - не відкриють через спалах захворювання на коронавірус серед персоналу.

«На сьогодні в столиці відкрилися 500 садочків. Їх наразі відвідують понад 19,5 тисяч дітей. До карантину до садків ходили щодня в середньому 55 тисяч вихованців, - сказав мер. - Повідомлю, що в садочку № 668 в Солом'янському районі виявили помічницю вихователя (няню) однієї з груп садка, що контактувала з хворим на коронавірус. Тест у працівниці садка - негативний. Але її відправили на самоізоляцію. Іншим співробітникам садочка та дітям (за згодою батьків) теж зроблять тести на коронавірус. Садок місто закрило на карантин», - повідомив Кличко.

Також, за словами мера, місто не відкриє два садки в Шевченківському районі, що готувалися до роботи. 

«В результаті перевірки персоналу, в одному із садочків виявили 14 інфікованих працівників. У другому - одного. Ці садки не працювали і поки працювати не будуть! Ми не можемо ризикувати здоров'ям дітей», - наголосив Віталій Кличко.