Археологи виявили в Лондоні руїни будівлі, яка, імовірно, є найдавнішим театром, побудованим в часи правління королеви Єлизавети.

Театр під назвою "Червоний лев" був зведений в 1567 році, повідомляє ВВС.


 

"Червоний лев" відомий як перший театр епохи Єлизавети, його будівництвом керував Джон Брейн. Театр став першим постійним майданчиком для акторських труп, тут же в 1590-х роках ставили п'єси молодого Шекспіра.

Разом з тим, єдина інформація про нього, яка збереглася до наших часів, - це два судових позови, які в 1567 і 1569 роках подав Брейн проти столярів, які займалися будівництвом театру. У позові 1567 року згадуються ліси, які знаходилися в "Червоному леві", а в позові від 1569 - фермерський будинок, "відомий як Сігне з Червоного лева", який використовувався для проведення вуличних вистав і сидіння.

Перші частини "Червоного лева" вчені знайшли ще в січні 2019 року. Тоді їм вдалося знайти прямокутну дерев'яну конструкцію, розмірами 12,2 на 9,27 метра. Ця конструкція відповідала згадками, які містилися в позові.

Крім того, дослідники виявили споруди XV-XVI століть, які в XVII столітті перетворилися на великий комплекс. Ймовірно, це був заїжджий двір "Червоного лева", який потім міг перетворитися в більш формалізований готель, що проіснував принаймні до початку XVIII століття. Серед знайдених будівель були виявлені дві, які вчені вважають підвалами для зберігання пива. Були також знайдені склянки для пиття і пивні кухлі.