Анімаційний фільм Єлизавети Письмак - про проблему ненависті й сприйняття власного тіла. «Ja i moja gruba dupa» стала однією з 17 найкращих стрічок з-поміж 1 952 робіт від кіношкіл-учасниць програми.

 

Українська режисерка навчається у польському місті Лодзь у Національній школі кіно, телебачення і театру ім. Леона Шиллера.

У своєму фільмі Єлизавета Письмак розповідає про одну з тем дисморфофобії (страху, що ділянки тіла можуть деформуватися) - деструктивну ненависть до свого тіла. Режисерка використовує гротеск і комізм, аби точно передати проблему.

Згідно зі сюжетом, головна героїня побачила себе в дзеркалі, вирішила, що має зайву вагу й захотіла схуднути. Жінка голодує, страждає. Та згодом з'ясовується, що в худих теж є проблеми.

 

Що ще варто знати

73-й Каннський кінофестиваль скасували через пандемію коронавірусу. А 56 стрічок, які він оголосив у своїй програмі, зі спеціальним хештегом #Cannes2020 покажуть на осінньо-зимових кінофестивалях у Торонто, Нью-Йорку та Ліоні.

Одеський міжнародний кінофестиваль уперше відбудеться онлайн. Він відбуватиметься не в липні, а з 25 вересня по 3 жовтня. Фестиваль адаптовують згідно з особливостями ситуації, що склалася. Однак усі події мають бути повноцінними, незважаючи на формат.

Венеційський кінофестиваль не переноситимуть. Графік кінофестивалю, незважаючи на пандемію, залишається. Події відбуватимуться з 2 по 12 вересня 2020 року на італійському острові Лідо. Покази відбуватимуться з урахуванням нових заходів безпеки, які мають допомогти уникнути інфікування гостей.

 

Джерело: Новини здорової людини