У США не буде масових концертів чи фестивалів принаймні до 2022 року, - прогнозує співзасновник одного з найвідоміших американських музичних фестивалів Лоллапалуза Марк Гайгер, у зв'язку з пандемією коронавірусу, пише Голос Америки.


"Я гадаю, наприкінці 2021-го, а більш ймовірно у 2022 році", - сказав Гайгер в інтервю для подкасту "The Bob Lefsetz Podcast". На його думку, стархування концертів є однією із найважливіших причин запізнілого відновлення концертів та фестивалів.

"Зараз не існує страхування для організаторів від COVID-19", - зазначив він, зауваживши, що для більшості організаторів нині існує надто багато ризиків, щоб проводити такі масові заходи.

"На мою думку, це буде 2022 рік. Так багато часу піде на те, поки повільно закінчиться те, що я називаю "економіка гермофобів", і на її зміну прийде те, що я називаю "економіка клаустрофобії", коли всі захочуть кудись ходити, вечеряти в ресторанах, жити своїм життям, ходити на фестивалі і на різні шоу", - зазначив співзасновник фестивалю.

Музичний менеджер додав, що заходи-суперпоширювачі вірусу, як то концерти, спортивні заходи, фестивалі, економічно не будуть вигідними, поки COVID-19 лишатиметься загрозою для здоров'я людей.

 

Напередодні у Нью-Йорку на Бродвеї скасували всі шоу до кінця 2020 року.