Благодійний фонд Wellcome Trust опублікував шорт-лист свого фотоконкурсу, присвяченого медицині. Наразі до списку увійшли 25 проєктів. Загальних переможців оголосять 19 серпня 2020 року, пише Рlatfor.ma.

 

 

 

Премія Wellcome Photography Prize 2020 налічує п'ять категорій: «Соціальна перспектива», «Приховані світи», «Медицина у фокусі» та дві категорії  цьогорічної спецтеми «Психічне здоров'я». Адже у компанії Wellcome вважають, що для трансформації науки про психічне здоров'я потрібен новий радикальний підхід.

 

Шорт-лист категорії «Соціальна перспектива»

 

Ці фотографії досліджують, як здоров'я - хороше і погане - впливає на суспільство. Вони пропонують особисті, інтимні та унікальні перспективи, що визначаються питаннями охорони здоров'я та соціальним середовищем.

 

 

Шорт-лист категорії «Приховані світи»

 

Ці фотографії викривають невидиме здоров'я: табу, яких ми цураємось, місця, які ми рідко відвідуємо, або умови, яких ми ще не розуміємо. Вони є потужними, співчутливими та іноді тривожними набігами у приховані проблеми глобального здоров'я.

 

 

Шорт-лист категорії «Медицина у фокусі»

 

Ці фотографії показують охорону здоров'я та медицину близько і особисто. Вони охоплюють цілу низку тем здоров'я в дуже різних умовах, але кожна фіксує емоцію суб'єкта, вразливість та рішучість, які супроводжують хвороби та одужання.

 

 

Шорт-лист категорії «Психічне здоров'я» (одиночні фото)

 

Ці фотографії борються із кліше та стигмами психічних захворювань, досліджуючи проблеми ментального здоров'я та особисті історії за допомогою продуманих і врівноважених портретів із значною емоційною глибиною.

 

 

Шорт-лист категорії «Психічне здоров'я» (серія фото)

 

Ці серії фотографій розповідають широкі історії, вивчають способи життя людей або груп зі своїми проблемами психічного здоров'я та те, як вони шукають рішення.

 

 

Prozac Arseniy Neskhodimov

 

 

Portrait of an Artist as an Old Man  Mirja Maria Thiel

 

 

Going Under Nyancho NwaNri

 

 

Black Sun Therese Alice Sanne

 

 

Mental Health Kit Sebastian Mar

 

Детальніше розглянути фотографію та почитати кожну історію, яка за ними стоїть можна на сайті фотоконкурсу.